„NaCZYNIE” na Youtube. Nowa płyta Arkadio w sieci!!!

Arkadio – Naczynie na YOUTUBE

Po trzech teledyskach, przyszedł czas na zaprezentowanie całości albumu „NaCZYNIE”. Klika dni po premierze albumu,duet Arkadio&Miczu udostępnia wszystkie utwory w serwisie YouTube. Dzięki plejadzie gwiazd, fani różnych gatunków muzycznych znajdą coś dla siebie.

NaCZYNIE” to projekt rapera Arkadio i producenta muzycznego oraz wokalisty Micza. Jest to muzyczna opowieść, której głównymi bohaterami są uczynki miłosierdzia względem Duszy. – Cieszę się, że fani docenili naszą ciężką pracę – podsumowuje Arkadio. Album jest wypełniony ciekawymi gośćmi z różnych gatunków muzycznych. – Zaproszeni przez nas goście pokazali, że sława nie musi uderzać do głowy – dodaje Miczu. W pierwszym singlu pojawił się Litza z zespołu Luxtorpeda. Kolejny teledysk to wyjątkowa kolaboracja z Grzegorzem Turnauem, który pomógł przygotować raperowi nową wersję swojego przeboju pt. „Cichosza”. Trzeci teledysku pojawił się w dniu premiery albumu. „POCIECHszyciel” to muzyczne dzieło z udziałem Natalii Niemen i Adam Sztaby. Album ukazał się nakładem nowej wytwórni RTCK Muzyka i został objęty patronatem Światowych Dni Młodzieży oraz TVP1.

Arkadiusz”ARKADIO”Zbozień – Pomysłodawca idei „Rób to co kochasz”, autor 6 płyt i książki. Jego program szkoleniowo – rekolekcyjny polecany przez bp Grzegorza Rysia poznały już dziesiątki tysięcy ludzi w Polsce i za granicą. Z wykształcenia – dziennikarz, filozof i coach, z pasji – raper, z wyboru – szczęśliwy mąż i ojciec.

Michał”MICZU”Ziomek – Producent muzyczny, aranżer, kompozytor, wokalista. Przygodę z muzyką elektroniczną rozpoczął w 2015 roku. Produkcji muzycznej uczy się bazując na swoim doświadczeniu i wyczuciu. Jego twórczość obraca się w klimatach hip-hopu, trapu, czy reggaetonu, z którymi eksperymentuje dodając nutę jazzu, funku czy clubbingu. Jest w trakcie produkcji swojego pierwszego albumu.

CAŁA PŁYTA NACZYNIE NA YOUTUBE

FUNDACJA CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE

Wspieraj fundację Chrześcijańskie Granie poprzez wpłaty: Fundacja Chrześcijańskie Granie; Nr konta: 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909 (tytułem: darowizna na cele statutowe)
Projekty fundacji:
Festiwal Chrześcijańskie Granie
Koncert Debiuty

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *