Miłość i Miłosierdzie – powstaje nowy film Michała Kondrata o św.Faustynie

MIŁOŚĆ I MIŁOSIERDZIE- POWSTAJE NOWY FILM MICHAŁA KONDRATA

Film MIŁOŚĆ I MIŁOSIERDZIE w reżyserii Michała Kondrata będzie dokumentem fabularyzowanym, który poruszy serca na całym świecie.- tak zapowiada film fundacja św. Maksymilana Kolbego, która zbiera środki na produkcję.

 

5 października 2018 roku przypada 80-ta rocznica śmierci św. siostry Faustyny Kowalskiej. Chcemy tego dnia zaprezentować nasz nowy film w Watykanie, skąd relacja zostanie rozesłana do 140 krajów. To, czy to się uda, zależy w dużej mierze od środków, które potrzebujemy pozyskać na dokończenie produkcji. Jeśli chcesz mieć swój udział w tym dziele, wesprzyj je swoją darowizną, choćby symboliczną. Wielokrotność nawet najmniejszych wpłat przybliża nas do ukończenia filmu w terminie. Jeśli nie możesz pomóc finansowo lub jeśli już pomogłeś, a chcesz nas dalej wspierać – módl się o błogosławieństwo dla wszystkich osób, które w jakikolwiek sposób są zaangażowane w produkcję filmu MIŁOŚĆ I MIŁOSIERDZIE . – czytamy na stronie kolbe.org.pl

 

Boże Miłosierdzie jest czczone na wszystkich kontynentach przez setki milionów osób, jednak większość chrześcijan nadal nie zdaje sobie sprawy z potęgi przesłania, które Jezus przekazał ludzkości za pośrednictwem siostry Faustyny Kowalskiej, prostej polskiej zakonnicy, dziś już świętej. Nie mniejszą rolę w objawieniu światu prawdy o Bożym Miłosierdziu odegrał bł. ks. Michał Sopoćko, wybitny kapłan i spowiednik wizjonerki. W związku z odkryciami zespołu ekspertów współpracujących z ekipą Kondrat-Media, którzy odnaleźli nieznane listy ks. Michała Sopoćki, a penetrując zapomniane archiwa dotarli także do innych, nieznanych powszechnie dokumentów, już teraz można stwierdzić, że film „Miłość i Miłosierdzie” rzuci nowe światło na prawdę o potędze Bożego Miłosierdzia. W dużej mierze może się on przyczynić do spełnienia obietnicy Pana Jezusa, że to z Polski wyjdzie „iskra, która przygotuje świat na ostateczne Jego przyjście”.

 

Zdjęcia dokumentalne do filmu kręcone są w Polsce, USA, Litwie, Białorusi, Kolumbii we Włoszech.

Wspieraj film MIŁOŚĆ I MIŁOSIERDZIE na www.kolbe.org.pl

Za: www.kolbe.org.pl

 

Budujemy scenę muzyki chrześcijańskiej. Zagraj z nami! Wspieraj poprzez stały przelew: Fundacja Chrześcijańskie Granie; Nr konta: 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909 (tytułem: darowizna na cele statutowe)


Polecam wydarzenia:
8. Festiwal Chrześcijańskie Granie – Warszawa, Arena Ursynów, 25 listopada 2018

Kup bilet w dobrej cenie na
WWW.EVENTIM.PL

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *