Koncert Debiuty 2017: Rock and Fire wystąpi w Warszawie!

Mówią o sobie:„Nie umiemy powiedzieć gdzie i kiedy powstaliśmy. Lubimy grać piosenki z polskim tekstem.” Zespół tworzą ZIEMNIAK, CARLO, GARŚCIAK, KAPSEL, DOMINO”. Zespół dzisiaj został wytypowany poprzez Listę z Mocą do konkursu Debiuty 2017. Już 23 kwietnia kapela zmierzy się o miano Debiutu 2017. – czytamy na stronie www.koncertdebiuty.pl

 

Koncert Debiuty odbędzie się 23 kwietnia 2017 roku w Katolickim Centrum Kultury Dobre Miejsce na warszawskich Bielanach. Wydarzenie jest organizowane m.in. poprzez fundację „Chrześcijańskie Granie”, która powstała w lipcu 2015 roku w celu promocji muzyki chrześcijańskiej. Dotychczas laureatami były tacy wykonawcy jak Love Story, Anielsi, Muode Koty, Good God, StronaB, Kanaan, Mocni w Wierze oraz zespół Soudarion.

 

Koncert Debiuty jest organizowany, dzięki wsparciu ludzi dobrej woli. Prosimy i dziękujemy za każdą wpłatę.

FUNDACJA „CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE”:

Nr konta: 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909 (tytułem: darowizna na cele statutowe)

 

FUNDACJA „CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE”

Fundacja „Chrześcijańskie Granie” powstała, aby promować muzykę chrześcijańską. Działamy nie od dzisiaj! Od 2011 grupa ludzi skupionych wokół Chrześcijańskiego Grania i Dobrego Miejsca w Warszawie stworzyła Festiwal Chrześcijańskie Granie i Koncert Debiuty. Na scenie przy ul. Dewajtis 3 wystąpiło kilkanaście zespołów prezentujących młodą – i nie tylko – scenę muzyki chrześcijańskiej. Wśród nich byli m.in. Magda.lena Frączek, StronaB, El Camino, Kanaan, Mocni w Wierze czy Twoje Niebo.

 

W czerwcu 2015 roku powołaliśmy fundację „Chrześcijańskie Granie”, które ma jeszcze lepiej zajmować się tworzeniem platformy dla rozwoju sceny z dobrym przesłaniem. Naszymi patronami stali się: św.Filip Neri, św. Maksymilian Kolbe i św. Jan Paweł II.Wśród głównych zadań znalazły się:

 

GRAJMY CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE

 

plansza_grajmy

 

Akcja Grajmy Chrześcijańskie Granie – promuje rozwój salek muzycznych oraz twórczości amatorskiej w Polsce. W tym momencie promocja odbywa się poprzez stronę www.grajmy.chrzescijanskiegranie.pl Głównym elementem serwisu jest mapa, na której można zaznaczać miejsca prób. Dzięki temu ktoś, kto chce grać albo śpiewać, może łatwo znaleźć odpowiednie miejsce w swojej najbliższej okolicy. Najlepsze salki otrzymają specjalne certyfikaty.Inicjatywę wspierają tacy muzycy jak Arkadio, Magda.lena Frączek, Klaudia Grabek ze StronyB czy zespół Albo i Nie. Sami często zaczynali w małych salkach, gdzie pozwolił im grać życzliwy proboszcz. Akcję Grajmy Chrześcijańskie Granie promujemy od dwóch lat poprzez spotkania,konferencję i festiwale.

 

Zapraszamy na stronę akcji: www.grajmy.chrzescijanskiegranie.pl

 

 

KONCERT DEBIUTY

debiuty_2014_fot-Mateusz-Stolarski

 

Koncert Debiuty im. Moniki Brzozy – jest to jedyny taki koncert na scenie muzyki chrześcijańskiej w Polsce, który odbywa się co roku na wiosnę. Podczas Festiwalu wybieramy najlepszy debiut, który pojawił się w danym roku. Aby wystąpić należy nagrać płytę bądź posiadać materiał na nią. Poza publicznością występ ocenia i przyznaje swoją nagrodę profesjonalne jury.

Jesteśmy przekonani, że Debiuty zmieniają rynek muzyki chrześcijańskiej. Wśród laureatów Koncertu Debiuty znalazły się zespoły takie jak: Love Story, StronaB, Kanaan, Mocni w Wierze, Good God, Anielsi oraz zespół Soudarion.

 

Zapraszamy na stronę koncertu Debiuty: www.koncertdebiuty.pl

 

FESTIWAL CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE

festiwal_chrzescijanskiegranie_2014_fot-Mateusz-Stolarski

 

Festiwal Chrześcijańskie Granie – wydarzenie odbywa się na jesień każdego roku. Pokazujemy w nim to co jest dojrzałe i najciekawsze. Zapraszamy do udziału wszystkich, ale przede wszystkim tych, którzy są już po swoim fonograficznym debiucie. Wśród zgłoszonych nowości chcemy wybrać najlepszą premierę. Festiwal to również czas poświęcony na modlitwę oraz dobre spotkania. Od roku 2012 przyznawany jest Złoty Krążek, natomiast w 2015 roku po raz pierwszy została przyznana nagroda BeneDeo za najlepszy teledysk. Na scenie festiwalowej wystąpiło kilkadziesiąt zespołów i wykonawców. Wśród nich był m.in. Arkadio, Antonina Krzysztoń, StronaB, Magda.lena Frączek, 33, Pandamusic, Albo i Nie, El Camino, Frenchman czy Zetaigreka.

 

Zapraszamy na stronę festiwalu Chrześcijańskie Granie: www.festiwal.chrzescijanskiegranie.pl

GRAJMY CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE

Akcja Grajmy Chrześcijańskie Granie, Koncert Debiuty oraz Festiwal Chrześcijańskie Granie może mieć fundamentalne znaczenie dla rozwoju polskiej sceny muzyki chrześcijańskiej. Bez Twojego wsparcia jest to niemożliwe!

 

Prosimy o dobrowolne wsparcie poprzez wpłaty na konto:

 

46 1050 1012 1000 0090 3065 9909

Fundacja „Chrześcijańskie Granie”, ul.Dewajtis 3, 01-815 Warszawa

(tytułem: darowizna na cele statutowe)

 

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *