CHATA – premiera filmu 10.03.3017

 

Ekranizacja światowego bestsellera (ponad 20 milionów sprzedanych egzemplarzy), który stał się literacką sensacją w kilkudziesięciu krajach świata, także w Polsce. Już 10 marca 2017 odbędzie się premiera filmu „Chata” Film wyprodukowany przez Gila Nettera, producenta „ŻYCIA PI”.

Poruszająca opowieść o niezwykłej podróży, która pozwala zrozpaczonemu ojcu na nowo odnaleźć sens życia i odkryć ostateczną prawdę o miłości, stracie i przebaczeniu.

O filmie:
Mack jest szczęśliwym mężem i ojcem trojga wspaniałych dzieci. Pewnego dnia jego rodzinę dotyka tragedia. Najmłodsza córka Missy zostaje porwana. Wszelkie dowody wskazują na morderstwo, choć ciała nie udaje się odnaleźć. Mack popada w coraz głębszą rozpacz, która powoli oddziela go od świata i rodziny. Kilka lat po tragedii otrzymuje tajemniczy list z zaproszeniem do leśnej chaty, w której rozegrał się dramat Missy. List wydaje się pochodzić od samego Boga. Pełen wątpliwości i obaw Mack decyduje się na spotkanie z nieznanym, które okaże się być niezwykłym doświadczeniem pozwalającym zrozumieć sens rodzinnej tragedii i zupełnie inaczej spojrzeć na życie i świat.

 

W Polsce powieść podzieliła czytelników i teologów – jedni widzą w niej piękny obraz Trójcy Świętej i relacji Boga z człowiekiem, inni zarzucają Youngowi odstępstwa od nauczania Kościoła i zbyt „kumpelski” wizerunek Stwórcy. Niewiele mniejsze kontrowersje towarzyszą samej ekranizacji, w której w rolę Boga Ojca wcieli się…  znana ze „Służących” zdobyczyni Oscara Octavia Spencer.- czytamy na niezalezna.pl

film: Chata

reżyseria: Stuart Hazeldine

    gatunek: dramat

    produkcja: USA

    obsada: Octavia Spencer, Radha Mitchell, Sam Worthington

  premiera: 10 marca 2017 (Polska)

 

 

Zmieniaj z nami muzykę chrześcijańską w Polsce!!!
Wspieraj FUNDACJĘ „CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE”:

Nr konta: 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909 (tytułem: darowizna na cele statutowe)

www.fundacja.chrzescijanskiegranie.pl

 

Liczymy na Waszą modlitwę, dziesięcinę, dobrowolną wpłatę dla:

Ewangelizacji przez muzykę …
Ewangelizację młodych przez młodych …
Ewangelizację Polski i całego świata …

– zachęca do współpracy Zarząd fundacji „Chrześcijańskie Granie”

 

Ruszyła fundacja CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE

 

W ramach działania Chrześcijańskiego Grania są realizowane projekty: promocja orlików muzycznych poprzez akcję Grajmy Chrześcijańskie Granie (www.grajmy.chrzescijanskiegranie.pl), wspieranie debiutanckich zespołów poprzez Koncert Debiuty (www.koncertdebiuty.pl) oraz prezentowanie najlepszej młodej sceny muzyki chrześcijańskiej poprzez Festiwal Chrześcijańskie Granie (www.festiwal.chrzescijanskiegranie.pl)

 

Najbliższym wydarzeniem organizowanym przez Fundację „Chrześcijańskie Granie” będzie Koncert Debiuty, który odbędzie się 23 kwietnia w Dobrym Miejscu na warszawskich Bielanach.

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *