Nowa Fronda z Krzysztofem Ziemcem już w kioskach!

fronda nowa

 

Sylwetka dziennikarza z powołania – Krzysztofa Ziemca, który po wypadku odrodził się jak Feniks z popiołów, wspomnienie o Janie Pawle II – ruchomym celu Ali Agcy i innych zamachowców, porównanie gospodarki Polski i Korei Południowej, które dla nas wypada blado – te i wiele innych pasjonujących tematów w trzecim już wydaniu miesięcznika „Fronda”.

 

Krzysztof Ziemiec wyznaje na łamach „Frondy”, jak po wypadku udało mu się nie tylko wrócić do zdrowia, ale i rozwinąć swoją dziennikarską karierę.

Myślę, że jest to zasługa tego Reżysera, który czuwał nad tym wszystkim gdzieś tam na górze. Pewnie widział mnie w obsadzie!

— przekonuje dziennikarz w rozmowie z Grzegorzem Górnym.

Kulisy zamachu na Papieża Polaka przedstawia ks. Skrzypczak, tak opisując przebieg przygotowań do ataku:

KGB miało korzystać ze wsparcia niemieckiego Stasi. Towarzysze z NRD wciągnęli z kolei w grę komórki bułgarskie, którym zlecono zadanie odszukania zawodowca sprawnego w sztuce zabijania, który w żaden sposób nie przywodziłby na myśl prawdziwych zleceniodawców.

 

Marcin Wikło analizuje, jak polska droga do gospodarczego sukcesu różni się od tej obranej przez Koreę Południową.

W najnowszym wydaniu miesięcznika „Fronda” można również przeczytać o dowodach na to, że całun turyński był autentyczną szatą pogrzebową Jezusa i o wyznaniach nawróconej wiedźmy, czyli aktorki Patrycji Hurlak.

Nowy miesięcznik „Fronda” – pismo Grzegorza Górnego, ukazuje się w klasycznym formacie magazynów lifestylowych, w objętości 100 stron i nakładzie ok. 50 tys. egzemplarzy. Kosztuje 9,90 zł i jest kolportowany w kioskach w całej Polsce. Teraz dostępny także w prenumeracie.

 

Za Fronda.pl

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *