Radio katolickie w nowej odsłonie!

radoiokatolickie_logo_big

 

Radiokatolickie.pl zmieniło wygląd swojej strony. Na witrynie Forum Niezależnych Rozgłośni Katolickich możemy znaleźć nową funkcjonalność. Jest nią player, dzięki któremu od razu można posłuchać wybranej stacji. Na stronie radiokatolickie.pl w jednym miejscu jest zebranych kilkanaście niezależnych, regionalnych rozgłośni katolickich w Polsce. Są to stacje lokalne, które łączą w swym formacie to co regionalne z wartościami katolickimi. Na stronie znajdziemy m.in.dane adresowe, kontakt, strony internetowe oraz logo.

 

Klub Miłośników Dobrych Mediów wraz z reaktywacją strony rozpoczęło współpracę z Forum Niezależnych Rozgłośni Katolickich (Radiokatolickie.pl) 8 grudnia 2014 roku. Od tego czasu Serwis KMDM.PL mógł korzystać z informacji publikowanych na stronie forum.

 

We wrześniu 2013 roku, z inicjatywy dyrektorów katolickich rozgłośni radiowych, powołano do życia Forum Niezależnych Rozgłośni Katolickich. Dwa miesiące później, 14 listopada wyznaczono prezydium niniejszego forum. Mówiąc ogólnie FNRK to „przestrzeń”, w której spotkały się niezrzeszone stacje, działające samodzielnie na terenie Polski. Stacje których właścicielem są diecezje bądź też wspólnoty zakonne.Forum posiada statut przyjęty przez KEP, w oparciu o który wybrano Prezydium Forum. Głównym celem jest jak najściślejsza współpraca tak w wymianie programowej jak też podejmowaniu wspólnych inicjatyw. – czytamy na stronie Forum.

 

mapka

 

Za: kmdm.pl/radiokatolickie.pl

 

 

 

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *