Eurowizja 2015 z Moniką Kuszyńską!

MKuszynska_in_the_name_of_love_mala

 

Dobre wieści dla Polski. Monika Kuszyńska będzie reprezentowała nasz kraj podczas konkursu Eurowizji 2015. Jej piosenka „In The Name of Love” została wybrana przez TVP jako najlepiej wpisującą się w hasło tegorocznego konkursu – „Building Bridges”- budowanie mostów.- pisze serwis www.chrzescijanskiegranie.pl

 

Piosenka jest efektem pracy twórczego duetu, jakim jest Monika i jej mąż, Kuba Raczyński. Utwór stworzony został specjalnie na tę okazję i stał się jednocześnie zapowiedzią drugiej solowej płyty artystki. Z myślą o polskich odbiorcach, piosenkę nagrano również w polskiej wersji językowej. Jej tytuł to: „Obudź się i żyj”. Utwór zapowiada drugi solowy album artystki, którego premiera zaplanowana została na jesień 2015 roku.

 

Monika Kuszyńska debiutowała na polskiej scenie muzycznej w 2001 roku jako solistka zespołu Varius Manx. Świetnie rozwijającą się karierę artystyczną przerwał w maju 2006 roku tragiczny wypadek samochodowy, w wyniku którego pozostaje częściowo sparaliżowana i do dziś porusza się na wózku. Nie poddała się jednak zwątpieniu i bierności. W 2012 roku wydała bardzo dobrze przyjęty, solowy album „Ocalona”, a także zaangażowała się w działalność społeczno – charytatywną, za co otrzymała w 2013 roku Złoty Krzyż Zasługi.

 

 

 

„Poprzez swoją działalność artystyczną staram się promować ideę łączenia dwóch światów, które do niedawna zdawały się być niemożliwe do połączenia. Świata osób sprawnych i niepełnosprawnych. Most porozumienia między nimi z każdym rokiem się umacnia i wierzę, że pewnego dnia granice zostaną zatarte. Tegoroczne hasło Eurowizji: „Building Bridges” idealnie wpisuje się w tę ideę. Było również inspiracją do napisania tekstu piosenki „In The Name Of Love”. Bo w imię miłości możemy przełamywać wszelkie bariery.” – mówi wokalistka.

 

Debiutancka płyta Moniki Kuszyńskiej OCALONA jest do kupienia na www.chrzescijanskiegranie.pl

Fot: WarnerMusic

Za: chrzescijanskiegranie.pl

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *