Droga Krzyżowa na CD w nowym numerze „W drodze”

w drodze

 

W marcowym numerze piszemy o modlitwie, poście i jałmużnie.  W prezencie dla czytelników – płyta CD z rozważaniami drogi krzyżowej pt. „Droga krzyża” Pawła Krupy OP. – czytamy w prezentacji nowego numeru.

 

W marcowym numerze znajdziemy świadectwo na temat modlitwy kompozytora Michała Lorenca w artykule „dostałem szansę a nie powinienem”. O tym, że „Pomaganiem należy się chwalić ” twierdzi szef akcji Szlachetna Paczka ks.Jacek Stryczek.Natomiast dominikanie Marek Pieńkowski i Krzysztof Pałys przypominają do czego jest potrzebny czas wielkiego postu, pokazują, że – w czasach, gdy współczesna psychologia zachęca do realizacji swoich pragnień i potrzeb – szczęście może dać dobrowolne ograniczenie i asceza w życiu codziennym.Paweł Kozacki OP pisze o potrzebie duchowej motywacji przy praktyce postu Tessa Capponi-Borawska, znawczyni włoskiej kuchni proponuje coś w zamian za poszczenie w piątek.

 

Polecamy drogę krzyżową zespołu El Camino – Miłość Niepojęta. Już jutro koncert zespołu w Dobrym Miejscu z okazji dnia Kobiet.Zapraszamy na warszawskie Bielany. Informacje: www.chrzescijanskiegranie.pl

 

Foto, tekst : wdrodze.pl

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *