Chrześcijańskie Granie: serwis koncertowy w nowej odsłonie!

koncerty_meme_triple

Serwis koncerty.chrzescijanskiegranie.pl zmienił oblicze. Stał się bogatszy o 10 wizytówek zespołów, które postanowiły współpracować z portalem. Wśród nich znalazły się takie kapele jak: New Life’M, EVAH Uryga, Albo i Nie, Zespół 33, Kanaan, Hiob, Wieczny, Matula, PANdamusic czy New Day. Zmiany oznaczają więcej koncertów, łatwiejszy kontakt z zespołami i managerami i pozwolą na lepszą promocję dobrej muzyki.- informuje serwis www.chrzescijanskiegranie.pl

 

Serwis koncertowy Chrześcijańskiego Grania powstał w lipcu 2014 i od tamtego czasu zdążył zadomowić się w sieci. Ekipa prowadząca stronę stara się by baza koncertów i innych muzycznych wydarzeń była jak najbogatsza. Ma w tym pomóc ścisła współpraca z zespołami, które wykupiły wizytówki w serwisie.

“Uważamy, że był to strzał w dziesiątkę. Chcemy by zespoły sceny chrześcijańskiej miały swoje miejsce w sieci. Takie, które będzie nie tylko zbierało informacje o nadchodzących koncertach, ale także aktywnie promowało artystów. Dlatego rozbudowaliśmy serwis o wizytówki zespołów”mówi Mateusz Stolarski

W ramach rocznego abonamentu zespół otrzymuje spersonalizowaną podstronę w serwisie, aktualizację kalendarza koncertowego oraz promocję przez www.chrzescijanskiegranie.pl oraz bazę niusletterową  portalu.

Warto wspomnieć, że sama strona to nie tylko kalendarz koncertowy i wizytówki zespołów – to także baza najciekawszych płyt, które ukazały się pod patronatem Chrześcijańskiego Grania oraz ukazujące się co jakiś czas relacje z festiwali, koncertów i warsztatów. Regularnie pojawiają się też najważniejsze informacje ze świata muzyki.

Partnerami serwisu są:Radio Warszawa, Radio Er, Katolickie, Katolickie Radio Zamość,Radio Emaus,Radio Doxa, Lista z Mocą, Muzyka dla Ducha, Opoka.org.pl, Dobre MediaTv,Tygodnik Do Rzeczy.

Za: www.chrzescijanskiegranie.pl

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *