Betlejem w Warszawie 2018 – kup bilety bezpośrednio!

BETLEJEM W WARSZAWIE 2018

Już 4 stycznia w Warszawie na hali Torwar przy Łazienkowskiej 6a odbędzie się jedno z największych wydarzeń kolędowych w Warszawie.- BETLEJEM W WARSZAWIE Na scenie wystąpią: Natalia Kukulska, Mietek Szcześniak, Kasia Moś, Igor Herbut, Daria Zawiałow, Beata Bednarz, Agnieszka Musiał, Dana Vynnycka oraz Adam Krylik. Wokalistom towarzyszyć będzie AUKSO – jedna z najlepszych orkiestr kameralnych w Europie. Zagra także międzynarodowy zespół wybitnych instrumentalistów, stworzony specjalnie na tę okazję. W 12 koncertach weźmie udział łącznie ok. 90 tysięcy osób.

Bilety na koncert BETLEJEM W WARSZAWIE można bezpośrednio w Warszawie kupić w:

Sklepie Chrześcijańskie Granie, przy Dewajtis 3 – www.chrzescijanskiegranie.pl

w wybranych parafiach,

Jest możliwość dostarczenia biletów dla grup i parafii pod numerem: 513 844 481

 

Betlejem w Polsce to także multimedialne widowisko. Każdy z koncertów będzie się składał z 4 części: najpiękniejsze kolędy i pieśni bożonarodzeniowe świata w wykonaniu gwiazd, składanie życzeń oraz łamanie się opłatkiem (uczestnicy koncertu otrzymają go wraz z programem przy wejściu na koncert), wspólne śpiewanie polskich pieśni bożonarodzeniowych, finał.

 

 

Patronat honorowy:

Konferencji Episkopatu Polski

Kardynała Kazimierza Nycza-Metropolity Warszawskiego

Arcybiskupa Henryka Hosera SAC-Biskupa Warszawsko-Praskiego

 

 

Podróż do źródeł

 

Betlejem w Polsce, to podróż, w jaką można wybrać się tylko raz w roku. Podróż przez najpiękniejsze kolędy i pieśni bożonarodzeniowe z różnych stron świata. Ekscytująca wyprawa w rejony po części znane, ale w dużej mierze także nowe, gdzie z polskimi ścieżkami skrzyżują się szlaki, m.in., hebrajskiej pieśni szabatowej, współczesnej kolędy amerykańskiej, czeskiej i węgierskiej czy też starogreckiej pieśni z Kapadocji.

 

Betlejem w Polsce to coś więcej, niż tylko zwykły koncert do wysłuchania i obejrzenia. To koncert do przeżycia. To rodzaj przeciwagi dla komercjalizacji świąt. Betlejem w Polsce wraca do naszych kulturowych korzeni i odbudowuje polską tradycję kolędowania. Przez muzykę pielęgnuje, kształtuje i wzmacnia poczucie wspólnoty.

BETLEJEM W WARSZAWIE – 4 STYCZNIA 2018

 

Pomóż promować BETLEJEM W WARSZAWIE – skontaktuj się: 513 844 481

Zorganizuj grupę w parafii, wspólnocie. Zabierz rodzinę na wspólne kolędowanie!!!

Do zobaczenia na Torwarze!

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *