Wspolnotowy.pl – nowy serwis społecznościowy w sieci!

duze_logo

 

Uruchomiliśmy właśnie serwis dla ludzi z wartościami – wspólnotowy.pl. Jest to inicjatywa stworzona przez grupę osób działających w warszawskich duszpasterstwach. Chcemy aby serwis służył wspólnemu dobru jego użytkowników, nawiązywaniu kontaktów i współpracy międzypokoleniowej, a przy tym był miejscem, w którym każdy będzie czuł się bezpiecznie. – mówią inicjatorzy serwisu.

 

Jego misją jest zrzeszanie chrześcijan do wspólnego działania i pomocy w życiu codziennym w oparciu o wzajemne zaufanie, motywowanie do działania i dawania świadectwa w świeckim świecie oraz budowanie jedności między wspólnotami Kościoła.Nie ogranicza się tylko do Kościoła katolickiego, ma charakter ekumeniczny i międzypokoleniowy. Swoje miejsce znajdą w nim wszyscy, dla których Jezus Chrystus jest najważniejszy lub którzy właśnie wkroczyli na drogę osobistej walki o to.
Serwis Wspólnotowy.pl jest bezpieczną platformą o spersonalizowanych ustawieniach prywatności kanału komunikacyjnego, który ułatwia komunikację miedzywspolnotową w ramach wspólnot lokalnych. Służy także rozpowszechnianiu informacji o bieżących wydarzeniach, akcjach charytatywnych, koncertach, itp. Wspolnotowy.pl umożliwia także poznanie innych osób podążających za Panem Bogiem. Serwis dostępny jest również za pośrednictwem aplikacji mobilnej.;

 

Za: wspolnotowy.pl

 

Zobacz serwis o muzyce chrześcijańskiej www.chrzescijanskiegranie.pl

 

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *