Wielki Post w Radiu AIN KARIM

RADIO AIR

 

W okresie Wielkiego Postu w radiu AIN KARIM program oraz muzyka uległa zmianie. W każdy piątek transmitowana jest Droga krzyżowa po Mszy św. wieczornej, oraz w niedzielę o godz. 10:00. Gorzkie żale w niedzielę o godz. 16:00, a bezpośrednio po nich Msza św. Ramówka ta obowiązuje do końca miesiąca marca. Od 1-go kwietnia z racji zmiany czasu zmieniają się także godziny wieczornych nabożeństw i Mszy. 

 

W okresie Wielkiego Postu zmianie ulega nasza ramówka programowa, oraz muzyka na naszej antenie będzie nieco spokojniejsza niż w okresie zwykłym. Będzie ona aktualizowana na bieżąco, a o wielkopostnych programach i audycjach na naszej antenie będziemy informować na bieżąco.- informuje redakcja.

 

Na antenie pojawiły się nowe audycje:

Także w tym okresie do naszej ramówki zagościł nowy program. Jest to chrześcijańska lista przebojów „Lista z mocą”. Lista ma na celu promocję zespołów i solistów debiutujących na scenie muzyki chrześcijańskiej w Polsce a także wspieranie artystów już działających. Zapraszamy w każdą sobotę o godz. 11:00. W okresie Wielkiego Postu w ramach spotkań z naszą lekturą radiową proponujemy wszystkim słuchaczom ciekawy audiobook „Od niewiary do pełni prawdy” czyli historie spektakularnych uzdrowień opowiedziane na łamach tygodnika Miłujcie się. – czytamy na stronie radia.

 

Radio AIN KARIM istnieje przy Rzymsko – Katolickiej Parafii p.w. Nawiedzenia NMP w Skomielnej Czarnej od 1992 roku. Jest ro rozgłośnia parafialna nadająca program o charakterze religijno -społecznym.

Za: www.radioainkarim.pl

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *