Wielki Post 2017: Modlitewnik literacki ks. Sochonia.

 

Kiedy w codziennej modlitwie zabraknie ci słów, kiedy zapragniesz zwrócić się do Boga pięknym poetyckim językiem – sięgnij po tę książkę. – czytamy na stronie wydawnictwa Fronda. Książkę „Modlitewnik literacki” pod redakcją ks. Jana Sochonia będzie można zakupić już 2 marca 2017. Natomiast spotkanie autorskie przewidziane jest 9 marca w klubo-restauracji Docelowo przy ul. Marszałkowskiej 34-50 w Warszawie w ramach Salonu Literackiego prowadzonego przez Marcina Witana – dziennikarza PR3.

 

Ksiądz prof. Jan Sochoń, wielki znawca i miłośnik polskiej poezji wybrał najpiękniejsze wiersze, które mają formę modlitwy. Kluczem wyboru była osobista relacja poety z Bogiem.

 

Książka jest nie tylko dla osób, które uważają się za religijne. Modlitewnik potrafi także przemówić do tych, którzy ciągle szukają – bo i zebrani w tomie autorzy nie raz biorą się w swoich wierszach za bary ze Stwórcą.

 

Tę książkę można mieć na biurku, włożyć do torby podróżnej bądź plecaka. Otwierać na chybił trafił i zagłębiać się w świat napotkanego spontanicznie tekstu albo szukać wiersza, który pozwoliłby wznieść ku Bogu prostolinijny akt dziękczynienia, prośby bądź uwielbienia.

 

Za: Wydawnictwo Fronda

 

Zmieniaj z nami muzykę chrześcijańską w Polsce!!!
Wspieraj FUNDACJĘ „CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE”:

Nr konta: 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909 (tytułem: darowizna na cele statutowe)

 

Polecamy

 

Klubo – restauracja DOCELOWO już od 1 marca wprowadzi specjalne menu na Wielki Post. Przez 40 dni w karcie restauracji szefowa kuchni Agnieszka Litwin przygotuje specjalne dania. Do wyboru będzie zupa i drugie danie. Każdego dnia do wyboru będzie inny zestaw.

W ofercie znajdą się m.in. zalewajka kielecka, rosół grzybowy, barszcz czy żur postny. Na drugie danie zaserwujemy m.in. śledzie z ziemniakami w mundurkach, kotlety grzybowe, pulpety rybne czy kotlety ziemniaczane z sosem pieczarkowym.

Więcej informacji już niebawem na fanpage Docelowa: www.facebook.com/docelowo.warszawa

Docelowo, ul.Marszałkowska 34/50, tel.797 359 547

1.03- 10.03

rosół grzybowy
żur postny/
śledź

11.03 – 20.03

rosół grzybowy/
zalewajka kielecka
pulpety rybne

21.03 – 30.03

barszcz czerwony/
żur postny
kotlety ziemniaczane

31.03 – 10.03

Barszcz czerwony/
żur postny
kotlety ziemniaczane

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *