Wielki Post 2015 w Radiu Warszawa

Jezus Radio Warszawa

 

Na Wielki Post Radio Warszawa 106,2 fm przygotowało specjalną ofertę programową. Poza rekolekcjami „Jezus w wielkim mieście”na antenie w każdy piątek o 17 transmisja Drogi Krzyżowej oraz „Bądźcie jak dzieci” – nowa audycja.

Radio Warszawa zaprasza do codziennego szukania Boga, także na 106,2 FM. Codziennie o godz. 14.15, a od poniedziałku do piątku także o 22.35, zapraszamy do słuchania rekolekcji „Jezus w wielkim mieście”. Konferencje wygłoszą: ks. Robert Wielądek i ks. Łukasz Żak. Rekolekcje są transmitowane do 11 rozgłośni zrzeszonych w Forum Rozgłośni Niezależnych.(patrz: www.radiokatolickie.pl)

Więcej o rekolekcjach: „Jezus w Wielkim Mieście” – rekolekcje radiowe

Najmłodsi mają opowiedzieć o najważniejszych sprawach. Na audycję „Bądźcie jak dzieci” zaprasza Maciej Janicki. Kilkuminutowe rozmowy dzieci można usłyszeć codziennie od poniedziałku do czwartku po 9.15, 13.20 i 17.45.

W ramówce na Wielkie Post redakcja zapowiada również Drogę Krzyżową, ale także programy, które mają przygotować do Świąt Zmartwychwstania

W piątki, o godz. 17.00 transmitować będziemy Drogę Krzyżową z katedry warszawsko-praskiej. W programie także wiele propozycji, które pomogą na wspólnie przygotować się do Świąt Paschalnych.

W oprawie na Wielki Post rozgłośnia przygotowała specjalne jingle mówiące o prześladowaniach chrześcijan i o pokoju na świecie.

Zobacz również: Wielki Post 2015 na www.chrzescijanskiegranie.pl

Za: Radio Warszawa

foto: fb

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *