Warszawa: film o GUADELUPE zakończy Letni Przegląd Filmowy (27 sierpnia 2017)

 

Już dzisiaj w Oratorium św. Jana Bosko zakończy się I Letni Przegląd Filmowy przy Kawęczyńskiej 53. Widzowie mogli obejrzeć filmy o objawieniach w Lourdes i Fatimie. Dzisiaj zostanie pokazany dokument o Guadelupe.

 

27 sierpnia, g.19 – Guadelupe żywy obraz (dokument)

 

Bilet: cegiełka na rzecz Oratorium im. św. Jana Bosko w Warszawie- dystrybutor E-lite Distribution.

Film, który opowiada o nadnaturalnych, autentycznych zjawiskach, które wciąż są wyzwaniem dla najtęższych racjonalnych umysłów naukowców z całego świata.Rok 1531, Meksyk. Aztekowi Juanowi Diego ukazuje się Matka Boża, przekazując światu przesłanie i prosząc o oddawanie Jej czci w zbudowanej na tym miejscu świątyni. Film w sposób niezwykle interesujący ukazuje historię objawień. Wzrusza, fascynuje, przykuwa uwagę! Porusza umysł i serce!Nie ogranicza się jedynie do opowieści o zdarzeniu, ale stanowi rzetelną próbę naukowego wyjaśnienia zjawiska. Oglądając film wsłuchujemy się w wypowiedzi badaczy – naukowców – autorytetów z całego świata i różnych dziedzin.

Oratorium św. Jana Bosko w Warszawie, ul. Kawęczyńska 53.

Dołącz na fb – Letni Przegląd Filmów 

 

 

WSPIERAJMY ORATORIUM

ABY CZYNIĆ DOBRO, WYSTARCZY MIEĆ ODROBINĘ ODWAGI (św. Jan Bosko)
Utrzymanie pomieszczeń Oratorium i wszelkie podejmowane przez Oratorium inicjatywy finansowane są ze środków pochodzących głównie z ofiar parafian, wpływów z 1% na rzecz OPP, okazyjnych zbiórek pieniędzy oraz dobrowolnych darowizn ludzi dobrej woli. Pierwszymi takimi osobami byli księżna Maria i książę Michał Radziwiłłowie, którzy zafundowali Bazylikę i Oratorium, i zaprosili do pracy w tym miejscu salezjanów. Przy Oratorium św. Jana Bosko działa profesjonalny Teatr, który przez ostatni rok odwiedziło ponad 9 tyś. osób. Aby to zrobić, wystarczy wpłacić dowolną kwotę na konto: 70 1240 6074 1111 0000 4998 9777

 

 

Zmieniaj z nami muzykę chrześcijańską w Polsce!!!

 

Modlitwa, post i …. dziesięcina. Wspieraj nas…Wspieraj FUNDACJĘ „CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE„: Nr konta: 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909 (tytułem: darowizna na cele statutowe)

Fundacja Chrześcijańskie Granie – powstała w 2015 roku. Jej patronem jest św. Filip Neri – pomysłodawca i twórca Oratorium. Fundacja zajmuje się kompleksową promocją muzyki chrześcijańskiej w Polsce poprzez wsparcie amatorów, debiutantów i promocje zawodowej sceny. Od 2015 organizuje Festiwal Chrześcijańskie Granie (w tym roku 26 listopada odbędzie się 7 edycja) i Koncert Debiuty im. Moniki Brzozy. Współpracuje z innymi festiwalami, wydawcami czy instytucjami takimi jak: KCK Dobre Miejsce, Radio WarszawaRdn Małopolska czy Oratorium św. Jana Bosko.

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *