Grzegorz Turnau i jego „Cichosza” na albumie rapera Arkadio

Arkadio i Grzegorz Turnau – duet na płycie NACZYNIE

Do sieci trafił teledysk do nowej wersji jednego z największych polskich przebojów lat 90-tych. W utworze obok Grzegorza Turnaua pojawia się Arkadio i producent muzyczny Miczu. Klip promuje nadchodzącą płytę „NaCZYNIE”, na którą duet zaprosił także Litzę (Luxtorpeda), Łukasza Golca i Natalię Niemen.

 

“Kiedyś takie nazwiska były za barierą w mojej głowie, a dziś stały się częścią mojej najbardziej różnorodnej płyty” – puentuje Arkadio.

 

Jak doszło do tej współpracy? Podczas prac nad wspólnym albumem, Arkadio i Miczu stworzyli utwór oparty na fragmencie piosenki „Cichosza”. Publikacja piosenek tego typu wymaga zgody twórców oryginału. – Skontaktowałem się z panem Grzegorzem nie licząc, że się zgodzi – wspomina Miczu. Utwór się spodobał i młodzi twórcy otrzymali zgodę.
Fani odkryją w teledysku nawiązania do oryginalnego obrazu z 1993 roku. – To nasz ukłon w stronę twórców – dodaje Arkadio.

 

W pierwszym singlu pojawił się Litza z Luxtorpedy. Teraz artyści zaskakują współpracą z Grzegorzem Turnauem. Ponadto na płycie pojawi się Łukasz Golec, Natalia Niemen oraz Aga Damrych. To jednak nie wszystkie nazwiska. RTCK Muzyka informuje, że do premiery, która odbędzie się 1 grudnia, poznamy jeszcze cztery nazwiska.

 

Preorder płyty dostępny na stronie wydawnictwa: https://www.rtck.pl/sklep/wydawnictwo/arkadiomiczu-naczynie/

Kupując w przedsprzedaży współtworzysz paczkę dla jednej z rodzin ze „SZLACHETNEJ PACZKI”. Ponadto projekt został objęty szczególnym patronatem przez Światowe dni młodzieży, Salezjański wolontariat młodych oraz TVP1.

Arkadiusz”ARKADIO”Zbozień – Pomysłodawca idei „Rób to co kochasz”, autor 6 płyt i książki. Jego program szkoleniowo – rekolekcyjny polecany przez bp Grzegorza Rysia poznały już dziesiątki tysięcy ludzi w Polsce i za granicą. Z wykształcenia – dziennikarz, filozof i coach, z pasji – raper, z wyboru – szczęśliwy mąż i ojciec.

 

Michał”MICZU”Ziomek – Producent muzyczny, aranżer, kompozytor, wokalista. Przygodę z muzyką elektroniczną rozpoczął w 2015 roku. Produkcji muzycznej uczy się bazując na swoim doświadczeniu i wyczuciu. Jego twórczość obraca się w klimatach hip-hopu, trapu, czy reggaetonu, z którymi eksperymentuje dodając nutę jazzu, funku czy clubbingu.

 

Arkadio & Miczu + Grzegorz Turnau – CICHOsza

 

 

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *