Toruń: Dzisiaj rozpoczyna się Song of Songs Festival 2017 (program)

 

TORUŃ : Po 7-letniej przerwie raca Song of Songs Festival. Dzisiaj na scenie zobaczymy m.in. Maleo Reggae Rockers, Luxtorpedę czy Jafię. Wydarzenie odbywa się na scenie plenerowej Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki. Toruń na dzisiaj zamieni się na scenę polskiej muzyki z dobrym przesłaniem. 

 

 Znamy program wydarzenia!

Rozkład jazdy – Festiwal (TORUŃ):

Piątek, 14 lipca
Rozpoczęcie festiwalu o godz. 18:00
Tego dnia wystąpią następujący artyści:
EXODUS 15
JAFIA
FISHECLECTIC
ANASTASIS
MALEO REGGAE ROCKERS
LUXTORPEDA
Około godz. 20:00 przewidziano krótkie, oficjalne otwarcie festiwalu
Planowane zakończenie koncertów: około 24:00.

Sobota, 15 lipca
Rozpoczęcie koncertów festiwalowych o godz. 18:00
Tego dnia wystąpią następujący artyści:


MICHAŁ RASSEK
THE SHEPHERDS BAND
2 TM 2,3
SIEWCY LEDNICY
S. CRISTINA SCUCCIA (WŁOCHY)
TGD + GOŚCIE (MATE.O, BEATA BEDNARZ)
Planowane zakończenie koncertów: około 24:00.

 

Msza święta dla uczestników festiwalu: sobota, godz. 12:00, w kościele Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny  (Toruń).
Do zobaczenia!

TORUŃ: FESTIWAL SONG OF SONGS OBOK FESTIWALU CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE TO NAJWIĘKSZY FESTIWAL MUZYKI CHRZEŚCIJAŃSKIEJ

 

 

SONG OF SONGS FESTIVAL to międzynarodowy festiwal muzyki chrześcijańskiej, którego pierwsza edycja odbyła się w 1998 r. Po siedmiu latach przerwy w organizowaniu tego przedsięwzięcia to muzyczne, międzynarodowe święto muzyki chrześcijańskiej wraca do Torunia i na antenę TVP. SONG OF SONNGS jest jedną największych w Europie Środkowo-Wschodniej prezentacją czołówki polskich artystów wykonujących współczesną, profesjonalną muzykę chrześcijańską oraz znakomitych solistów i zespołów z zagranicy.

Idea i cel organizowania tej cyklicznej imprezy wynika z przekonania, że w niespokojnej Europie można i trzeba szukać obszarów, w których młodzi ludzie znajdą wspólną płaszczyznę z innymi, podobnie czującymi i myślącymi. Najlepszą formą takiego kontaktu jest muzyka, w szczególności ta inspirowana chrześcijańską tradycją i prawdą płynącą z Ewangelii. Jest ona jednocześnie drogą do pokonywania uprzedzeń, wrogości i obojętności wobec innych ludzi, czy innych wyznań religijnych. Od początku na festiwalu prezentowali się chrześcijańscy muzycy różnych wyznań i tak pozostaje do dzisiaj.

 

WSPIERAJ FUNDACJĘ CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE, WSPIERAJ FESTIWAL CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE! WSPIERAJ MŁODĄ SCENĘ MUZYKI CHRZEŚCIJAN!

JUŻ DZISIAJ MOŻNA WESPRZEĆ ORGANIZACJĘ VII FESTIWALU CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE POPRZEZ WPŁATY NA NASZE KONTO: 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909, FUNDACJA „CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE”, UL.DEWAJTIS 3, 01-815 WARSZAWA (TYTUŁEM: DAROWIZNA NA CELE STATUTOWE). ZA WSZELKI DAR SERCA DZIĘKUJEMY!

INFORMACJE O FESTIWALU BĘDZIE MOŻNA ZNALEŹĆ NA STRONIE WWW.FESTIWAL.CHRZESCIJANSKIEGRANIE.PLFESTIWAL CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE ODBĘDZIE SIĘ 26 LISTOPADA W WARSZAWIE. WYSTĄPIĄ: GOSPEL RAIN, MUODE KOTY, PLAY & PRAY, TOMASZ JASIŃSKI MUSIC ORAZ ZESPOŁY BIORĄCE UDZIAŁ W KONCERCIE PREMIERY 2017. WYDARZENIE ROZPOCZNIE EUCHARYSTIA NA ARENIE URSYNÓW. ZAPRASZAMY NA WIELKIE UWIELBIENIE PANA BOGA.

 

Zmieniaj z nami muzykę chrześcijańską w Polsce!!!
Wspieraj FUNDACJĘ „CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE”:

Nr konta: 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909

(TYTUŁEM: DAROWIZNA NA CELE STATUTOWE)

WWW.FUNDACJA.CHRZESCIJANSKIEGRANIE.PL

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *