Tominowina.pl – nowość w internecie

tominowina

 

9 lutego w sieci pojawiła się swojsko brzmiąca domena www.tominowina.pl, pod którą znajdziemy nowości wydawnicze, muzyczne, filmowe i prasowe rynku chrześcijańskiego w Polsce.

 

Idea powstania takiej platformy zrodziła się zimą 2014 roku w redakcji portalu Bosko.pl, a bezpośrednim impulsem do wprowadzenie jej w życie były informacje prasowe napływające do redakcji od różnych wydawnictw, których treść nie mieściła się w formacie portalu. – Wówczas pomyśleliśmy – mówią pomysłodawcy – o stworzeniu czegoś, co pozwoli takie wiadomości wykorzystać. W codziennym redagowaniu liczymy oczywiście na współpracę wydawnictw, wydawców, dystrybutorów, którzy przez ten kanał, jakim jest Tominowina.pl, będą chcieli informacje o swoich produktach puścić w świat – dodają.

 

Baza tytułów ciągle jest uzupełniana. – Wszystkich odwiedzających zachęcamy do pisania recenzji, wyrażania opinii oraz dzielenia się spostrzeżeniami. W ten sposób być może pomożemy innym w sięgnięciu po pożyteczną książkę, płytę, film – zapraszają autorzy nowej strony w internecie.

 

Uruchomienie strony Tominowina.pl wpisuje się w obchody 200-lecia urodzin św. Jana Bosko, który był wielkim apostołem głoszenia Dobrej Nowiny przez książkę. Dzisiaj zapewne nie ominąłby filmu i muzyki.

 

Witryna będzie się rozrastać wraz z każdą nową pozycją wydawniczą, która ujrzy światło dzienne.

 

Za: tominowina.pl

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *