Kilka TIR-ów „Dobrych Nowin” do rozdania!

Dobre NowinyKolejnych 500 000 egzemplarzy „Dobrych Nowin” zostało wydrukowane i przeznaczone do rozdania. Kilka TIR-ów ewangelizacyjnej gazety wydawanej przez Stowarzyszenie „Rafael” czeka na rozdanie rękami wolontariuszy na terenie Polski. Twórcy poszukują chętnych do kolportowania pisma – wystarczy wejść na www.gloria24.pl i zamówić dostawę do domu.

 

„Dobre Nowiny” – o co chodzi?

Jest to gazeta okolicznościowa o charakterze jednodniówki, która istnieje już 10 lat, a którą obecnie twórcy chcą przekształcić w największą, bezpłatną i regularnie wydawaną gazetę ewangelizacyjną w Europie. Na pierwszym etapie jej nakład wyniesie pół miliona egzemplarzy i wydawana będzie raz w miesiącu. „Pragniemy, by nakład stopniowo zwiększał się do miliona i więcej egzemplarzy.” – piszą twórcy.

 

„Pragniemy przekształcić „Dobre Nowiny” w wielką gazetę ewangelizacyjną! Wydawaną regularnie w dużym nakładzie, ale nadal przyjazną dla czytelnika, wartościową i równocześnie lekką w odbiorze. Taką, która z przekazem i formą dotrze do niewykazujących wielkiej aktywności religijnej. Ma być gazetą na niedzielne popołudnie dla całej rodziny, a do tego odróżniać się od już istniejącej prasy religijnej przeznaczonej dla tych bardziej zaangażowanych, dzięki czemu nie będzie dla tej prasy konkurencją.”takie założenia prezentują wydawcy 'Dobrych Nowin'.

 

Pismo przez tabloidowy format chce przekazywać ewangelię współczesnemu człowiekowi. Prawda potrzebuje być pokazywana w sposób strawny i dostępny ludziom.

 

W tym numerze Dobrych Nowin:

  • Bóg w Krakowie – nowa polska produkcja religijna w gwiazdorskiej obsadzie
  • Program Światowych Dni Młodzieży
  • Cud w Sokółce
  • Kraków – mistyczne miasto
  • Niewola, która wyzwala – rocznica Jasnogórskich Ślubów Narodu
  • Bóg jest jak ratownik – o miłosierdziu i sprawiedliwości w Roku Miłosierdzia Bożego
  • Bóg i piłka, czyli o tym, jak wierzą piłkarze
Aktualizacja – 03/06/2016
Wydawcy informują, że zostało już tylko 150 tysięcy egzemplarzy do rozdania.

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *