Synod Biskupów w Salve Tv. Oglądaj codziennie!

salve tv

 

Ruszyła strona internetowa Salvetv.pl. Codziennie przez trzy tygodnie poprzez stronę można oglądać transmisje na żywo z Synodu Biskupów na temat rodziny, który w tym momencie odbywa się w Watykanie. Codziennie na żywo Express synodalny o 18:00. W programie: gorące wypowiedzi uczestników, wywiady z ważnymi osobami oraz komentarze wiarygodnych ekspertów.

 

Wspaniała wiadomość!! W ten weekend uruchomiliśmy stronę www.salvetv.pl! Obejrzycie na niej codzienne wieczorne relacje z Synodu Biskupów realizowane przez zespół Salve TV. – czytamy na Fb stacji.

 

 

Salve Tv oficjalnie ruszyła w niedzielę – 20 września 2015, dzień przed Światowym Dniem Środków Przekazu. Jest to najnowszy projekt diecezji warszawsko-praskiej skierowany do młodzieży. Studio mieści się w budynku Domu Słowa Bożego na stołecznym Grochowie.

 

„Salve” jest radosnym pozdrowieniem o wielu znaczeniach. Telewizja zwraca się do wszystkich a zwłaszcza do młodego pokolenia, poszukującego swojej drogi życiowej w rodzinie i społeczeństwie. Dzięki internetowi telewizja „Salve” będzie docierała do szerokiej publiczności, gdziekolwiek Internet jest dostępny. – z listu Abp. Henryka Hosera na Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu.

 

Dołącz na FB – Salve TV

 

Za: SalveTv/youtube

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *