Święty Wojciech ma nową księgarnię internetową!

swietywojciech.pl - nowa strona wydawnictwa

Ruszyła nowa strona www, która jest jednocześnie księgarnią internetową Wydawnictwa Świętego Wojciecha. Na miłośników książki katolickiej i chrześcijańskiej czeka pod adresem www.swietywojciech.pl ponad pół tysiąca książek i stale powiększająca się oferta e-booków.

 

Łatwa obsługa i przemyślane zakupy w Internecie

Strona www.swietywojciech.pl zyskała nowy, przejrzysty, nowoczesny wygląd, doskonale wyświetla się zarówno na komputerach, jak i na urządzeniach mobilnych. Dzięki temu, umożliwia swobodne korzystanie ze smartfona czy tabletu podczas jej przeglądania.
Nowością, z której mogą być zadowoleni klienci jest możliwość dokonywania zakupów bezpośrednio na stronie wydawniczej. Dla wszystkich, którzy szukają prezentu dla siebie lub kogoś bliskiego przygotowano wiele informacji o zamieszczonych książkach – opisy, recenzje dziennikarzy i blogerów, recenzje użytkowników. Ci, którzy woleliby osobiście przekonać się o wartości danego tytułu, mogą zapoznać się obszernymi fragmentami książek wydawnictwa przed zakupem – Nowa strona internetowa Wydawnictwa to odpowiedź na oczekiwania naszych czytelników – mówi Agnieszka Marczak-Skitek, dyrektor ds. handlowych Drukarni i Księgarni Św. Wojciecha Sp. z o.o. – Nie tylko coraz więcej osób kupuje książki przez Internet, ale zmienia się również sposób robienia zakupów. Zwiększa się w nich rola urządzeń mobilnych, dlatego przejrzysty, łatwo dostępny serwis, pełna informacja o produkcie oraz jasne zasady zakupu to w tej chwili konieczność, której nie można pominąć – podkreśla.

Świeże promocje i więcej e-booków

Na osoby, które odwiedzą nową stronę Wydawnictwa czeka wiele ciekawych i atrakcyjnych promocji.

– Wszystkie książki są dostępne o 10-15 proc. taniej niż w księgarniach – zaznacza Maciej Zimnicki, doradca zarządu ds. marketingu i promocji. – Podczas promocji ograniczonych czasowo wybrane tytuły są jeszcze tańsze. Już w pierwszych dniach działania naszego sklepu, szczególną popularnością cieszy się nasza akcja „Wtorki za pół ceny”, podczas której jeden tytuł oferujemy z 50 proc. rabatem – dodaje.

Niewątpliwą korzyścią zakupów w dobrze zorganizowanym sklepie internetowym jest dostępność książek w formie e-booków. Wydawnictwo Świętego Wojciecha jest jednym z liderów sprzedaży e-booków na rynku wydawców katolickich. W nowej księgarni użytkownicy serwisu otrzymali dostęp do ponad 40 e-booków, a ich liczba będzie systematycznie rosła, obejmując także te tytuły, których wersje drukowane są już niedostępne w sprzedaży.

„TAK” dla Facebooka

Święty Wojciech stawia na budowanie relacji z czytelnikami, stąd strona współpracuje bardzo mocno z mediami społecznościowymi. Serwis pozwala na logowanie, recenzowanie książek, a nawet zakupy za pomocą konta na Facebooku. Ponadto internauci otrzymali możliwość szybkiego udostępniania tytułów i treści za pośrednictwem Facebooka, Twittera, Pinteresta i Google+.

 

Za: mat.prasowe

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *