Świąteczny numer miesięcznika „W Drodze” – za darmo!

W drodze - numer świątecznyMiesięcznik „W drodze” przygotował dla swoich czytelników niespodziankę. Specjalny, bożonarodzeniowy numer jest dostępny za darmo do pobrania ze strony wydawnictwa. A w nim 136 stron zapełnionych wywiadami, rozmowami i tekstami m.in. bpa Grzegorza Rysia, Tomasza Zimocha, Prymasa Polsku apb. Wojciecha Polaka.

 

Poza takim autorami, w numerze znalazło się też miejsce na wywiady z Robertem Makłowiczem o cholesterolu w Niebie i Jackiem Cyganem, który opowiada dlaczego lubi być na drugim planie.  Do tego dominikańskie komentarze do kolejnych dni Oktawy Narodzenia Pańskiego. A na deser obowiązkowe hiciory na święta polecane przez Adama Szustaka OP – oczywiście będą nimi m.in. Szklana Pułapka i Kevin sam w domu.

Miesięcznik można pobrać za darmo ze strony www.miesiecznik.wdrodze.pl w .PDF oraz formatach .MOBI i .EPUB

 

Redakcja miesięcznika „W drodze” dostrzegła tę duszpasterską wspólnotę gromadzącą się w dominikańskich kościołach i przygotowała specjalne wydanie magazynu. W znakomitej większości pozostaniemy sobie nieznani, tylko z nielicznymi przełamiemy się po pasterce opłatkiem i złożymy życzenia. Niech więc znakiem naszej jedności będzie to, że w świątecznym czy poświątecznym okresie będziemy mogli przeczytać te same teksty i zainspirować się myślami tych samych autorów. Mam nadzieję, że pomogą one doświadczyć obecności Emmanuela, który tak zatęsknił za ludźmi, że stał się człowiekiem. – pisze Paweł Kozacki OP we wstępie do świątecznego wydania.

 

Miesięcznik „W drodze” to pismo wydawane przez dominikanów. Pisze o szeroko rozumianym życiu chrześcijańskim. Został założony w 1973 roku. Poprzez teksty o tematyce teologicznej, duchowej oraz z praktyki życia moralnego wydawcy chcą konfrontować wiarę z wyzwaniami dnia codziennego. Dlatego też perspektywę religijną poszerza o tematykę psychologiczną, społeczną i kulturalną.

za: miesiecznik.wdrodze.pl

 

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *