Strefa Chwały – płyta i koncert POLSKA 1050

śdm strefa

 

„Oddajemy w Wasze ręce niecodzienną płytę. Jest to wybór pieśni z bogatego materiału, który zarejestrowany został podczas Strefa Chwały Festiwal 2015 – rekolekcji Ludzi Nowej Kultury”. – czytamy w opisie płyty Strefa Chwały Festiwal 2015 LIVE, którą już teraz można zakupić w sklepie Chrześcijańskie Granie oraz na www.chrzescijanskiegranie.pl Organizatorzy Strefy już dzisiaj przygotowują specjalny koncert na ŚDM 2016 w Krakowie.

 

Premiera płyty odbyła się na rekolekcjach Strefa Chwały Festiwal 2016, 1-5 lipca w Starym Sączu. Na albumie znalazły się znane utwory z repertuaru takich zespołów jak: New Life M., Deus Meus.Patronem medialnym płyty jest Chrześcijańskie Granie.

 

Usłyszycie różnych artystów, różnorodne style muzyczne, przepiękne ballady a także energetyczne, zachęcające do tańca piosenki, a to wszystko łączy jeden mianownik – MODLITWA. Album przybliża atmosferę jaka panuje podczas Strefa Chwały Festiwal. Każdego roku na początku lipca na Placu Papieskim w Starym Sączu nasze rekolekcje gromadzą artystów muzyków, plastyków, sportowców, dziennikarzy, polityków, działaczy społecznych, liderów wspólnot i animatorów, przedsiębiorców oraz całe rodziny. Stanowią wyjątkową platformę spotkania ludzi, którzy chcą budować w oparciu o Ewangelię całe swoje życie.

 

 

 

Pomimo, że Strefa Chwały już się zakończyła, to już 29 lipca o 19.00 na Błoniach planowany jest koncert STREFA CHWAŁY POLSKA 1050. Celem wydarzenia jest zaprezentowanie Polskiej Muzyki Chrześcijańskiej na ŚDM. Natomiast misją: pokazać polską muzykę chrześcijańską młodzieży z całego świata, bo muzyka jest ponadnarodowym łącznikiem – jak Miłość. Może dlatego nie ma człowieka na świecie, który by nie lubił żadnej muzyki?

 

Wyobraź sobie energicznych młodych ludzi z całego świata. Wszyscy różni, wszyscy piękni – nikt nie jest samotny! Jesteś wśród nich: czujesz jak serce bije mocniej, skaczesz i szalejesz pod sceną w rytm świetnej muzyki. Całe Błonia zdają się poruszać w rytm serca. Jednego Serca, Jednego Ducha i Jednego Boga – ŻYWY KOŚCIÓŁ! – zapraszają organizatorzy.

 

Za: fb/chrzescijanskiegranie.pl

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *