FESTIWAL
WspierajCHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE FESTIWAL MUZYKI CCM 2018 WARSZAWA 25 LISTOPADA

Słuchaj list przebojów on line w aplikacji „Chrześcijańskie Granie”

W Google Play można pobrać bezpłatnie pierwszą w Polsce aplikację z listami przebojów oraz audycjami promującymi muzykę chrześcijańską. Aplikacja jest dostępna, dzięki współpracy fundacji Chrześcijańskie Granie z rozgłośni katolickimi.

“Aplikacja posłuży do słuchania muzyki chrześcijańskiej poprzez smartfon z dostępem do Internetu o dowolnej porze i miejscu. Umożliwi również poznanie najpopularniejszych audycji emitowanych na antenie rozgłośni katolickich. Wśród nich znajdują się: lista “Muzyczne Dary” , “Suplement” (Radio Jasna Góra), “Lista z Mocą” (Rdn Małopolska) oraz lista “Boskie dźwięki” (Radio Fiat). Wierzymy, że wpłynie ona na rozwój muzyki chrześcijańskiej w Polsce.” – zauważa Michał Guzek z fundacji “Chrześcijańskie Granie”.

“Liczymy na współpracę kolejnych rozgłośni radiowych. Mamy nadzieję, że tworzona aplikacja spopularyzuje muzykę chrześcijańską. Więcej osób pozna twórców, utwory i najciekawsze wydarzenia z kręgu dobrej sceny. ” – zauważają twórcy aplikacji.

Aplikacja “Chrześcijańskie Granie” już dzisiaj jest do ściągnięcia w sklepie GOOGLE PLAY:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chrzescijanskie.granie&hl=pl

Dobra muzyka do kupienia na www.sklep.chrzescijanskiegranie.pl

Najciekawsze informacje o muzyce chrześcijańskiej znajdziesz na www.chrzescijanskiegranie.pl

WSPIERAJ ROZWÓJ APLIKACJI:
Fundacja „Chrześcijańskie Granie”, Dewajtis 3, 01-815 Warszawa. Numer konta:
46 1050 1012 1000 0090 3065 9909 (tytułem: darowizna na cele statutowe)

Aplikację poleca: www.fotelik.info

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *