„Ślady stóp” – premiera filmu twórców hitu „Ziemia Maryi”

 

 

Najnowszy film Juana Manuela Cotelo, twórcy światowego hitu „Ziemia Maryi” już w styczniu w polskich kinach. Premierowy pokaz odbędzie się 5 lutego w warszawskim Dobrym Miejscu przy ul.Dewajtis 3 w Warszawie.

 

– Poszukuję 10 dzielnych podróżników chętnych przejść 1000 kilometrów w 40 dni. Przybycie do miejsca przeznaczenia nie jest gwarantowane. Obiecuję cierpienie i na przemian przejmujące zimno i nieznośny upał. Najprawdopodobniej nabawisz się kontuzji, obolałych mięśni i pęcherzy na stopach. Zniechęcenie i pokusa zrezygnowania zapewnione codziennie. Snu – niewiele , czasem na zimnej ziemi. Nieuniknione przypadki zabłądzenia, jednak… nagrodą może być odnalezienie siebie. – Tak zaczyna się ta opowieść o pielgrzymce i poszukiwaniu. Film drogi inny niż wszystkie do tej pory – elektryzujący, klimatyczny, wciągający widzów w fizyczną i duchową przygodę. Ślady stóp, to film, w którym także widz staje się pielgrzymem i wraz z bohaterami dostaje szansę na odkrycie swojej drogi życia – swojego Camino.

 

 „Droga do celu to nie połowa przyjemności, to cała przyjemność.” Jan Paweł II

 

„Ślady stóp” – to podobnie jak „Ziemia Maryi” – film o niezwykłej energii i sile. Opowieść o 880-cio kilometrowej, 40-dniowej pielgrzymce 11 młodych amerykanów z Arizony do Santiago de Compostela.
Ta droga odmieniła już życie milionów ludzi, nie tylko chrześcijan, prowadzi z różnych stron, ale nazywa się zawsze tak samo – Camino.
Ślady stóp to fascynująca i pięknie sfilmowana opowieść o najstarszym szlaku pielgrzymkowym w Europie. Film drogi inny niż wszystkie do tej pory – elektryzujący, klimatyczny, wciągający widzów w fizyczną i duchową przygodę.

 

Polską prapremierę film miał w grudniu 2016 – na Festiwalu Filmów Chrześcijańskich ARKA. Manuel Cotelo był gościem festiwalu.

reżyseria: Juan Manuel Cotelo
scenariusz: Juan Manuel CoteloAlexis Martinez
gatunek: Dokumentalny
produkcja: Hiszpania
premiera: 20 stycznia 2017 (Polska) 23 września 2016 (świat)

 

Zobacz trailer >>>

 

ŚLADY STÓP W DOBRYM MIEJSCU, Dewajtis 3, Warszawa.

5 lutego (niedziela) A.D. 2017, g. 15:30, bilety 15 zł. Film od 12 r.ż. Na Aulę wpuszczamy publiczność od godz. 15:15.

Bilety do nabycia od 21 stycznia w Dobrym Miejscu wej. B w godz. pracy sklepu „Chrześcijańskie Granie” oraz godzinę przed seansem w dniu wydarzenia www.chrzescijanskiegranie.pl

 

Zmieniaj z nami muzykę chrześcijańską w Polsce!!!
Wspieraj FUNDACJĘ „CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE”:

Nr konta: 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909 (tytułem: darowizna na cele statutowe)

ZOBACZ DOCELOWO
Warszawa, ul.Marszałkowska 34/50, Warszawa (5 min. od Metro Politechnika)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *