Ruszyło pierwsze chrześcijańskie kino ONLINE

Chrześcijańskie Kino "Pod Aniołem"

10 listopada 2016 ruszyło pierwsze chrześcijańskie kino internetowe w Polsce. Kino „Pod Aniołem” (www.kinopodaniolem.pl) oferuje nowsze i starsze filmy religijne w przystępnych cenach i w pełni legalnie! 

Dotychczas wielu chrześcijan miało utrudniony legalny dostęp do dobrego kina. Teraz ten problem znika. W repertuarze kina już są dostępne takie tytuły jak „Czy naprawdę wierzysz?”, czy „Zakazany Bóg”. Repertuar będzie się rozszerzał. Specjalnie też na otwarcie serwisu można (jeszcze przed premierą na DVD) obejrzeć film „Bóg w Krakowie”.

„Dostrzegając wzrastające zainteresowanie filmami, które poruszają tematy wiary, sensu życia, historii życia świętych itp., postanowiliśmy stworzyć platformę umożliwiającą legalny dostęp do tego typu produkcji.” – piszą twórcy kina ze Stowarzyszenia „Rafael”.

Aby oglądać filmy trzeba zapłacić odpowiednią kwotę – między 4.90 zł a 9.90 zł (wykupjemy dostęp do filmu na 72h). Twórcy zapowiadają premiery nie tylko filmów dostępnych w Polsce, ale także tych, które z różnych względów nie były pokazywane w polskich kinach.

Repertuar VOD chrześcijańskiego kina „Pod Aniołem” dostępny od 10 listopada:
sala premier: „Bóg w Krakowie”
sala św. Michała: „Czy naprawdę wierzysz”
sala św. Rafała: „Zakazany Bóg”
sala św. Gabriela: „Uwolnić Asię Bibi”
sala Anioła Stróża: „Karol, który został świętym”

 

za: mat.pras

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *