Rozpoczęcie lata z muzyką chrześcijańską! Marcin Wargocki w Docelowie!

 

Już 29 czerwca o g.20.30 odbędzie się koncert muzyki medytacyjnej. Marcin Wargocki zaprezentuje swój autorski materiał GPS NA NIEBO. Krążek jest pierwszym w historii muzyka. Wydarzenie po raz drugi będzie miało miejsce w Docelowie przy ul. Marszałkowskiej 34/50 w Warszawie. Bilety na koncert można kupić w cenie 15 zł. w tym herbata. Dla grupy 10 osobowej – bilety po 10 zł.

ZOBACZ:

 

 

 

Marcin Wargocki skomponował muzykę do wszystkich utworów, które znalazły się na debiutanckiej płycie. Teksty w części napisał sam muzyk, kilka jest autorstwa świętej Matki Teresy z Kalkuty i świętego ojca Pio, zaś tytułowy „GPS” to dzieło Piotra Oracza.

Marcin Wargocki muzykę kochał odkąd chodzi po tym Bożym świecie. Przygodę z gitarą rozpoczął mając czteraście lat, sam się uczył na niej grać. Pewien potencjał musiał zauważyć w nim jego polonista, który zaprosił Marcina do wzięcia udziału w przedstawieniach, na których to grał i śpiewał różne polskie piosenki. Tak zetknął się z zespołem Stare Dobre Małżeństwo, który mu zaimponował i który pokochał, a miłość ta trwa do dziś.

Obecnie Marcin ma trzydzieści osiem lat, ma żonę i trójkę dzieci. Pracuje jako przedstawiciel handlowy w pewnej włoskiej firmie. Miłość i pasja do muzyki jest w nim cały czas.

W Józefowie, gdzie obecnie mieszka, prowadzi „Scholę Dzieci Bożych” przy parafii Matki Bożej Częstochowskiej. Zespół ten zdobył trzy wyróżnienia za własną twórczość na Festiwalu Sacrosong, który odbywa się w Otwocku-Kres

Premiera płyty odbyła się wiosną 2017 roku. To już drugi występ Marcina w Docelowie.

 

 

WSPIERAJ FUNDACJĘ CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE, WSPIERAJ FESTIWAL CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE!

 

JUŻ DZISIAJ MOŻNA WESPRZEĆ ORGANIZACJĘ VII FESTIWALU CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE POPRZEZ WPŁATY NA NASZE KONTO: 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909, FUNDACJA „CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE”, UL.DEWAJTIS 3, 01-815 WARSZAWA (TYTUŁEM: DAROWIZNA NA CELE STATUTOWE). ZA WSZELKI DAR SERCA DZIĘKUJEMY!

 

INFORMACJE O FESTIWALU BĘDZIE MOŻNA ZNALEŹĆ NA STRONIE WWW.FESTIWAL.CHRZESCIJANSKIEGRANIE.PL FESTIWAL CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE ODBĘDZIE SIĘ 26 LISTOPADA W WARSZAWIE. WYSTĄPIĄ: GOSPEL RAIN, MUODE KOTY, PLAY & PRAY, TOMASZ JASIŃSKI MUSIC ORAZ ZESPOŁY BIORĄCE UDZIAŁ W KONCERCIE PREMIERY 2017. WYDARZENIE ROZPOCZNIE EUCHARYSTIA NA ARENIE URSYNÓW. ZAPRASZAMY NA WIELKIE UWIELBIENIE PANA BOGA.

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *