RDN : Ulubione audycje i muzyka online!

logo_radia_rdn_www

 

Mamy dobrą wiadomość dla sympatyków audycji radia RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz. Za pomocą internetu można całą dobę słuchać ulubionych programów radiowych. Na stronie www.rdn.pl udostępniliśmy kanały tematyczne z audycjami i muzyką radia z naszej rozgłośni. – informuje RDN MAŁOPOLSKA

 

Wśród dostępnych w sieci kanałów są między innymi te związane z muzyką chrześcijańską, folkową, ale i jedne z najpopularniejszych audycji radiowych. Wybrać można np. audycję Krzysztofa Borowca – Fonograf, Listę z Mocą – audycję księdza Jacka Miszczaka, mamy również kanał RDN dzieciom z audycją Patrycji Drożdż – Poduszka do uszka i z muzyką dla najmłodszych.

 

– Z kolei na kanale RDN Odkrywca znajdują się audycje produkowane przez nasze radio, na przykład audycja Nie bój się Cygana czy programy księdza prof. Michała Hellera – mówi Bartosz Chmielnik z Biura Promocji i Reklamy radia RDN Małopolska. Nie zabrakło także specjalnego kanału z muzyką folkową czy muzyką biesiadną. Kanał Hity Koncertu Życzeń z pewnością wzbudzi duże zainteresowanie wśród słuchaczy. – Jest również kanał z muzyką relaksacyjną – RDN zwolnij tempo – dodaje Bartosz Chmielnik. Nasi słuchacze mogą zgłaszać także swoje propozycje na nowe kanały tematyczne. Takie sugestie przyjmujemy pod adresem promocja@rdn.pl.

 

 

Co zrobić, żeby posłuchać swoich ulubionych hitów i programów? Wystarczy wybrać na stronie rdn.pl zakładkę ​POSŁUCHAJ. Tam trzeba kliknąć w wybrany kanał: Fonograf, Folk, RDN zwolnij tempo, Gramy Swoje, Lista z Mocą, DemoGraMY, Słowo Jana Pawła II, Hity Koncertu Życzeń, Muzyka Mistrzów, RDN Odkrywca lub RDN dzieciom.

 

RDN

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *