Rap i dotyk Boga – „Hardcore” już w księgarniach!

Hardcore. Świadectwa nawróconych muzyków

Chcesz być szczęśliwy? Tutaj, na ziemi? A może życie właśnie stawia Cię pod ścianą? Nie próbuj głową przebić muru, tylko…O tym właśnie – w książce Moniki Maśnik „Hardcore. Nowe życie i miłość” – opowiadają znani raperzy: ks. Jakub Bartczak, Jerzy Ledziński (Eks), Tomasz Karenko (Hiob), Łukasz Wieczorek (Wieczny), Arkadiusz Zbozień (Arkadio), Piotr Plichta (Poison).

 

 

Wywiady, które przeprowadziła z raperami Monika Maśnik czyta się szybko, choć niekoniecznie łatwo i przyjemnie. Zresztą – nie o to chodzi. Świadectwa, którymi się z nami dzielą, nie należą do nudnych… bo w życiu doświadczyli wszystkiego. I wiedzą, że nie ma sytuacji na tyle hardcorowej, aby nie udało się z niej wyjść.

Bohaterowie opowiadają o swoich doświadczeniach, wyborach, porażkach i sukcesach. Poznajemy ich losy i drogę do odkrycia sensu życia. Poznajemy ich rodziców, kumpli z podwórka, żony i… muzyczną pasję. Mówią do wszystkich: młodszych, starszych, słuchających rapu i tych, którzy rapu nie lubią. Chcieliby, żeby każdy – bez wyjątku – miał pewność, że WARTO ŻYĆ. Wcale nie obiecują, że będzie łatwo, bo życie to HARDCORE!

Książkę Moniki Maśnik kupicie na www.chrzescijanskiegranie.pl oraz dobrych księgarniach w całej Polsce.

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *