Radio Wnet znika z Radia Warszawa i Radia Nadzieja. Nowy poranek katolickich rozgłośni.

Radio Wnet już nie pojawi się na falach Radia Warszawa i Radia Nadzieja

 

29 września, Radio Wnet po raz ostatni nada swój poranek w Radiu Nadzieja i Radiu Warszawa. Tym samym na antenach rozgłośni katolickich powstanie wspólny cykl poranny „Siódma – dziewiąta”. Nowy poranek wystartuje już 2 października.

 

Jednocześnie informujemy że od poniedziałku 2 października zainaugurujemy nowy cykl poranny „Siódma – dziewiąta”, wspólnie realizowany przez redakcję rozgłośni katolickich w Polsce w ramach Forum Niezależnych Rozgłośni Katolickich. Mamy nadzieję, że nowy program będzie kolejnym etapem integracji diecezjalnych i zakonnych stacji radiowych a także ciekawą ofertą programową, która zostanie przez naszych słuchaczy przyjęta z życzliwością. – czytamy w oświadczeniu dyrektorów Radia Nadzieja i Radia Warszawa.

 

Do sprawy odniósł się Krzysztof Skowroński, założyciel Radia Wnet:

 

20 czerwca br. roku władze Radia Warszawa i Radia Nadzieja wypowiedziały umowy o nadawanie audycji Poranek WNET na antenach swoich rozgłośni. Od 30 września zaczynamy nową epokę w historii Radia WNET. Ostatni Poranek WNET na falach UKF naszych dotychczasowych partnerów nadamy w piątek 29 września. Od października będziemy kontynuować nadawanie Poranków WNET przez internet. Będzie też nadal działał nasz portal WNET.fm.

 

 

Radio Wnet od czerwca ubiega się o koncesję na nadawanie w Warszawie.

 

Słuchaj od 2 października w Radiu Warszawa i Radio Nadzieja poranek „Siódma – dziewiąta”.

 

JUŻ 26 LISTOPADA W ARENA URSYNÓW ODBĘDZIE SIĘ 7.EDYCJA FESTIWALU CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE. PRZYGOTOWUJEMY SIĘ DO TEGO WYDARZENIA NIE TYLKO LOGISTYCZNIE, ALE TAKŻE DUCHOWO.

FESTIWAL CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE 2017 – PROGRAM:

*EUCHARYSTIA
*DEBIUTY – MŁODE ZESPOŁY OSTATNICH LAT – MUODE KOTY, PLAY&PRAY, TOMASZ JASIŃSKI MUSIC.
*KONKURS PREMIERY – ARKADIO, STRONAB I BEU. PUBLICZNOŚĆ POPRZEZ GŁOSOWANIE SMS WYBIERZE PREMIERĘ ROKU 2017
*UWIELBIENIE Z GOSPEL RAIN
*STREFA DZIECKA, POWOŁANIOWA I DLA SINGLI

WIĘCEJ: HTTPS://WWW.FACEBOOK.COM/EVENTS/441008996271543/
INFORMACJE O BILETACH I WYDARZENIU: HTTP://WWW.FESTIWAL.CHRZESCIJANSKIEGRANIE.PL/

 

 

POLECAMY – ZOBACZ:

El Camino Trio przygotowuje trasę koncertową. Zaproś zespół do swojej parafii.

 

 

Tej jesieni zespół El Camino rusza w trasę koncertową. Trio złożone z wokalistki Małgorzaty Paśnickiej, pianisty Włodzimierza Tyla oraz trębacza lidera zespołu Mariusza Kozickiego wykona najbardziej znane utwory z ostatnich dwóch płyt. Nie zabraknie przebojów „do przyjaciela w bieli” czy „Zanim”, który zdobył I miejsce na Liście Złota 10 Radia Warszawa. Pojawią się również nowe utwory. Zaproś już dzisiaj zespół do swojej miejscowości, parafii czy klubu.

 

JEŚLI CHCESZ ZORGANIZOWAĆ KONCERT EL CAMINO TRIO, TO SKONTAKTUJ SIĘ MAILOWO GUZEK.M@GMAIL.COM LUB TELEFONICZNIE: 513 844 481. ZESPÓŁ MOŻE PRZYJECHAĆ ZE SWOIM NAGŁOŚNIENIEM. ZAPROŚ ZESPÓŁ DO SWOJEGO MIASTA, MIEJSCOWOŚCI, PARAFII.

 

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *