Radio Wnet: w sobotę wraca audycja z muzyką chrześcijańską

Radio Wnet: Gramy Chrześcijańskie Granie – program fundacji „Chrześcijańskie Granie”

W najbliższą sobotę 13 stycznia na antenę Radia Wnet wraca audycja o muzyce chrześcijańskiej. Program „Gramy Chrześcijańskie Granie” rozpocznie się o 9.00. Audycja zostanie poprowadzona przez Michała Guzek – prezesa fundacji Chrześcijańskie Granie. Gośćmi pierwszej audycji będzie ks. Andrzej Daniewicz – lider zespołu La Pallotina, którego premiera płyty „Miłość nad Wisłą” odbędzie się 22 stycznia 2018 roku. W audycji usłyszymy Darka Ciszewskiego i ks. Jacka Miszczaka.

 

 

W sobotę o 9 w audycji GRAMY CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE na falach Radio WNETMichał Guzek – prezes Fundacja „Chrześcijańskie Granie” będzie gościł:
– ks Andrzej Daniewicz, który zaprezentuje nowy album MIŁOŚĆ NAD WISŁĄ La Pallotina Telefonicznie ostatni rok w muzyce podsumuje Darek Ciszewski (muzyczne DarY, Radio Jasna Góra) i ks. Jacek Miszczak (Lista z Mocą, dyrektor RDN Małopolska)

Słuchajcie na: 87,8 fm w Warszawie oraz na
http://wnet.fm/

– czytamy na fanpage fundacji Chrześcijańskie Granie: www.facebook.com/fundacjachg/

 

Fundacja Chrześcijańskie Granie istnieje od 2015 roku. Zajmuje się organizacją koncertu Debiuty i Festiwalu Chrześcijańskie Granie. Wspiera akcje i działania na rzecz promocji i podnoszenia poziomu muzyki chrześcijańskiej w Polsce.

 

Wspieraj fundację Chrześcijańskie Granie poprzez wpłaty: Fundacja Chrześcijańskie Granie; Nr konta: 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909 (tytułem: darowizna na cele statutowe)
Projekty fundacji:
Festiwal Chrześcijańskie Granie
Koncert Debiuty

GRAMY CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE Słuchaj na: 87,8 fm w Warszawie oraz na http://wnet.fm/

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *