Radio Warszawa: Klub Złotej 10 z Muodymi Kotami

muode_koty_debiuty_2016-fot-Mateusz-Stolarski-10

 

Już 9 września o 20.30 w Oratorium św. Jana Bosko przy ul. Kawęczyńskiej 53 w Warszawie odbędzie się spotkanie klubu Złotej 10 Radia Warszawa. Podczas wydarzenia będzie można poznać członków formacji Muode Koty, która zwyciężyła w tegorocznym Koncercie Debiuty 2016 w dwóch kategoriach: nagroda jury i publiczności. – zapowiada serwis i sklep www.chrzescijanskiegranie.pl

 

Listę Złota 10 Radia Warszawa można słuchać od lipca 2013 roku w każdy piątek o 19.10  na 106, 2 FM i na www.radiowarszawa.com.pl. Program prowadzi Michał Guzek, który na co dzień zajmuje się muzyką w rozgłośni.

 

„Klub Złotej 10 stał się miejsce spotkań, dzielenia się doświadczeniem wiary i życia. Spotkanie z chłopakami z Muodych Kotów będzie okazją do poznania mocnych świadectw młodych raperów.” – zapowiada Michał Guzek, prowadzący listę Złota 10 Radia Warszawa.

 

Patronem spotkania jest serwis i sklep www.chrzescijanskiegranie.pl

 

Wstęp: wolny!

 

Muode Koty – świeża krew na chrześcijańskiej scenie. Nie mają na koncie wydanych płyt, nie stąpali po wielkich scenach, nie mają rzeszy fanów. Mają za to niezaprzeczalny talent! Są jak nieoszlifowane diamenty, jak perły wyciągnięte z bagna. Koty, które nie idą za stadem baranów, tylko kroczą pod prąd. To chłopaki, którzy przyznają się do Jezusa, co więcej chcą Go uwielbiać za pomocą rapu. Mimo młodego wieku, po wielu przejściach i niebezpiecznych zakrętach. Sex, drugs & Rock’n Roll! A teraz świadomi swojej słabości, oddają się w ręce Tego, który może wszystko! HIOB, PAX, FALAMIR, KNOPEK, ROSA, DJ ANEM

 

 

 

 

Polecamy koncert Muodych Kotów podczas Festiwalu Marki Fm już 10 września (wydarzenie potrwa od 16 do 22 godziny). Marki, Szkoła Podstawowa nr 4 (ul. Duża 3).

 

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *