Radio Profeto na 92,1 fm – Sercanie otrzymali koncesję!

 

To dla nas historyczny moment. – pisze na stronie Radia Profeto ks. Michał Olszewski po decyzji o otrzymaniu koncesji na nadawanie na terenie Małopolski.

 

Chcemy więc świętować wraz z naszymi słuchaczami, którzy od prawie 3 lat są nam wierni w Internecie. Bez ich zaangażowania duchowego, materialnego i po prostu przyjaźni, nie byłoby to możliwe. Jestem wzruszony i wdzięczny wszystkim, którzy nam zaufali!Przyznanie koncesji pociąga za sobą konkretne wyzwania. Chcemy zmienić LOGO Radia Profeto. – czytamy na stronie Radia

 

Ks. Michał Olszewski dodaje: „Chcemy też oczywiście rozwijać się programowo, choć spokojnie i bez wywracania kursu do góry nogami. Najważniejsze dla nas nadal pozostaną: chrześcijańska muzyka, programy publicystyczne i ewangelizacyjne, poranki na żywo oraz transmisje LIVE z wydarzeń ewangelizacyjnych. Nadal będziemy stronić od newsów oraz polityki, by nasza antena zawsze była tą która łączy, a nie dzieli!”

 

Radio Profeto.pl będzie słyszalne na terenie miejscowości: Budzów, Jordanów, Kalwaria Zebrzydowska, Lanckorona, Lubień, Maków Podhalański, Myślenice, Pcim, Stryszów, Sułkowice, Tokarnia oraz systemie DAB+ nadawanym testowo z Przechyby k. Nowego Sącza. Radio będzie mogło dotrzeć swoim zasięgiem nawet do 100000 osób.

 

Za: Radio Profeto

 

KONCERT DEBIUTY 2017


Plakat_d17_loga_ostatecznie_druk_ost

 

Dla fundacji „Chrześcijańskie Granie, dla Debiutów i młodej sceny patronat Pierwszej Damy RP Agaty Kornhauser-Dudy jest radością oraz zaszczytem. Mam nadzieję, że przełoży się to na zainteresowanie młodymi wykonawcami, którzy grają muzykę chrześcijańską w naszym kraju. Potrzebujemy dobrych zespołów, którzy graliby autentyczną i pełną mocy muzykę – mówi Michał Guzek, prezes fundacji „Chrześcijańskie Granie”.

 

W tym roku konkurs odbędzie się w Niedzielę Miłosierdzia Bożego, 23 kwietnia o 17 w Dobrym Miejscu w Warszawie. O miano Debiutu 2017 powalczą: Play & Pray, Tomasz Jasiński Music i Rock and Fire. Koncert zakończy występ laureatów Debiutów 2016 – zespołu Muode Koty.

 

Koncert Debiuty im. Moniki Brzozy jest to jedyny taki koncert na scenie muzyki chrześcijańskiej w Polsce, który odbywa się co roku na wiosnę. Podczas Festiwalu wybieramy najlepszy debiut, który pojawił się w danym roku. Aby wystąpić należy nagrać płytę bądź posiadać materiał na nią. Poza publicznością występ ocenia i przyznaje swoją nagrodę profesjonalne jury. – mówi Michał Guzek

 

Jak otrzymać zaproszenie?

„Bon miłosierdzia” (zaproszenie) można otrzymać dokonując darowizny na konto fundacji „CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE”,UL. DEWAJTIS 3, 01-815 WARSZAWA (46 1050 1012 1000 0090 3065 9909 (tytułem: darowizna na cele statutowe.debiuty) w kwocie minimum 30 zł. Wydrukowany dowód wpłaty należy przynieść przed koncertem Debiuty do biura festiwalowego. Po jego okazaniu osoba otrzyma BON MIŁOSIERDZIA i kupon do głosowania na Debiut 2017.

 

Więcej informacji o Koncercie można znaleźć na www.koncertdebiuty.pl

 

Honorowy patronat Małżonki Prezydenta RP Agaty Kornhauser-Dudy

Patroni Medialni: Radio Warszawa, Radio Victoria, Radio Niepokalanów, Radio Jasna Góra, Radio Zamość, Radio Emaus,
Radio RDN Małopolska, Radio Rdn Nowy Sącz, Lista z Mocą, Lista Złota 10 Radia Warszawa, Lista Muzyczne Dary, Kmdm.pl, Chrześcijańskie Granie, Koncerty.chrzescijanskiegranie.pl

Organizatorzy: Fundacja „Chrześcijańskie Granie”, Dobre Miejsce

 

 

 

KWIECIEŃ 2017 w DOCELOWIE

1 kwietnia, g. 14.00 – Muzyka na Żywo – Janusz Kania „muzyka filmowa”

3 kwietnia, g.19.00 – Kim jest człowiek? dr Izabella Andrzejuk – cykl „Wiara i rozum”.

4 kwietnia, g.18.00 – Salon Literacki w Docelowie – Marcin Witan (Polskie Radio PR3), prof. Jan Grosfeld.
6 kwietnia, g. 18.30 – Startup na Maxa – film o św. Maksymilianie i spotkanie z Maćkiem Gnyszką.
7 kwietnia, g.12.00 – Spotkanie na temat Koncert Debiuty 2017 – spotkanie dla mediów i zainteresowanych: tel. 513 844 481.

8 kwietnia, g. 16.00 – Planszówki w Docelowie. Zapisy: kontakt@prostalekcja.pl

8 kwietnia, g.19.00 – „Grajmy Chrześcijańskie Granie” – dochód z wydarzenia wspomoże Koncert Debiuty 2017.

10 kwietnia, g.19.00 – Jak żyć? dr Dawid Lipski – cykl „Wiara i rozum”.

 

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *