Radio Emaus: Muzyka chrześcijan o Festiwalu Chrześcijańskie Granie

 

W środę (20 września) po 19 w Radiu Emaus będzie można usłyszeń o 7 edycji Festiwalu Chrześcijańskie Granie. Program Muzyka Chrześcijan prowadzi Kinga Waliszewska codziennie od poniedziałku do piątku.

 

Tematem audycji wtorkowej MUZYKA CHRZEŚCIJAN (19 września) jest Koncert Premiery, który odbędzie się w ramach Festiwalu Chrześcijańskie Granie:

26 listopada w Warszawie będzie miał miejsce 7. Festiwal Chrześcijańskie Granie. Jak co roku odbędzie się konkurs „Premiery Roku 2017”. Zobaczymy, a nade wszystko usłyszymy trzy zespoły: ArkadioBeU oraz stronaB i ich sylwetki przypomnę w dzisiejszej Muzyce Chrześcijan. – zapowiadała Kinga Waliszewska.

 

 

 

Spot promujący Festiwal Chrześcijańskie Granie 20 września będzie emitowany w Radiu Warszawa.

 

Festiwal Chrześcijańskie Granie jest to jeden z najciekawszych wydarzeń promujących scenę muzyki chrześcijańskiej w Polsce. Pierwsza edycja odbyła się w 2011 roku. Podczas tegorocznej imprezy zaprezentują się debiutanci, a także zespoły znane od lat.

 

Nagrody Festiwalu Chrześcijańskie Granie – historia:

    • 2012: Love Story – sprzedaż, StronaB – Debiut roku, Arkadio – płyta roku, Mate.O – nagroda GospelBoxu. 
    • 2013: Love Story – Sprzedaż, Kanaan – Debiut roku, Twoje Niebo – nagroda publiczności. 
    • 2014: Magda.lena Frączek – sprzedaż płyty Effatha. 
    • 2015: Premiera roku – New Day za utwór POD PRĄD. Nagroda przyznana poprzez Prezydenta RP Andrzeja Dudę. 
    • 2016: Premiera roku – Gospel Rain za utwór NIGDY NIE BĘDZIESZ SAM.

za: wikipedia: https://pl.wikipedia.org/wiki/Festiwal_Chrze%C5%9Bcija%C5%84skie_Granie

SŁUCHAJ W RADIU EMAUS AUDYCJI MUZYKA CHRZEŚCIJAN!

 

POLECAMY – ZOBACZ:

El Camino Trio przygotowuje trasę koncertową. Zaproś zespół do swojej parafii.

 

 

Tej jesieni zespół El Camino rusza w trasę koncertową. Trio złożone z wokalistki Małgorzaty Paśnickiej, pianisty Włodzimierza Tyla oraz trębacza lidera zespołu Mariusza Kozickiego wykona najbardziej znane utwory z ostatnich dwóch płyt. Nie zabraknie przebojów „do przyjaciela w bieli” czy „Zanim”, który zdobył I miejsce na Liście Złota 10 Radia Warszawa. Pojawią się również nowe utwory. Zaproś już dzisiaj zespół do swojej miejscowości, parafii czy klubu.

 

JEŚLI CHCESZ ZORGANIZOWAĆ KONCERT EL CAMINO TRIO, TO SKONTAKTUJ SIĘ MAILOWO GUZEK.M@GMAIL.COM LUB TELEFONICZNIE: 513 844 481. ZESPÓŁ MOŻE PRZYJECHAĆ ZE SWOIM NAGŁOŚNIENIEM. ZAPROŚ ZESPÓŁ DO SWOJEGO MIASTA, MIEJSCOWOŚCI, PARAFII.

 

 

FESTIWAL CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE 2017

26 listopada na Arena Ursynów zagrają: GOSPEL RAIN, ARKADIO, STRONAB, BEU, MUODE KOTY, TOMASZ JASIŃSKI MUSI oraz PLAY & PRAY. Wspieraj wydarzenie poprzez wpłaty: Fundacja Chrześcijańskie Granie; Nr konta: 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909 (tytułem: darowizna na cele statutowe). Wspieraj rozwój muzyki chrześcijańskiej w Polsce już dzisiaj. Dołącz do nas.
Więcej informacji znajdziesz na stronie: www.festiwal.chrzescijanskiegranie.pl

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *