Prapremiera płyty Muode Koty IMPULS w Docelowie (22 kwietnia 2017)

 

Prapremiera płyty zespołu Muode Koty odbędzie się 22 kwietnia w Docelowie przy ul. Marszałkowskiej 34-50, natomiast premiera 23 kwietnia podczas 7.edycji Koncertu Debiuty 2017 w Dobrym Miejscu przy ul. Dewajtis 3 w Warszawie.

ZORGANIZUJ KONCERT MUODYCH KOTÓW W SWOIM MIEŚCIE:

ZADZWOŃ: 513 844 481
NAPISZ: FUNDACJA@CHRZESCIJANSKIEGRANIE.PL

Płytę wydaje Fundacja „Chrześcijańskie Granie” – będzie to jednocześnie cegiełka na rzecz działania Fundacji. Wpłacając na konto fundacji (sugerowana kwota: 30 zł lub więcej) albo wrzucając potrzebną kwotę do puszki, będzie można otrzymać płytę „Impuls”.

Muode Koty to ekipa pięciu młodych raperów, którzy wspólnie poruszają każdą publiczność. Zostali wybrani Debiutem 2016 i ruszyli w trasę koncertową. Zagrali m.in. na Festiwalu Gospel w Gniewie, koncercie Bądź jak Jezus 2016 w Mysłowicach i wielu innych miejscach.

” Są jak nieoszlifowane diamenty, jak perły wyciągnięte z bagna. Koty, które nie idą za stadem baranów, tylko kroczą pod prąd. To chłopaki, którzy przyznają się do Jezusa, co więcej chcą Go uwielbiać za pomocą rapu. Mimo młodego wieku, po wielu przejściach i niebezpiecznych zakrętach. Sex, drugs & Rock’n Roll! A teraz świadomi swojej słabości, oddają się w ręce Tego, który może wszystko!”

 


Zostali wybrani Debiutem Roku 2016… a dzięki koncertom już niedługo trzeba będzie zmienić opis grupy. Pojawiają się na coraz większych scenach (Festiwal Gospel w Gniewie, Bądź jak Jezus w Mysłowicach.

 

22 kwietnia, g.19 – ( Prapremiera )Docelowo, ul. Marszałkowska 34-50, Warszawa, www.facebook.com/docelowo.warszawa

23 kwietnia, g. 17. – ( Premiera )Dobre Miejsce, ul. Dewajtis 3, Warszawa, www.koncertdebiuty.pl

 

 

KONCERT DEBIUTY 2017

23 kwietnia, g.17.00 – Koncert Debiuty – festiwal muzyki chrześcijańskiej, Dobre Miejsce, Dewajtis 3, Warszawa. Zaproszenia i informacje: www.koncertdebiuty.pl

Honorowy patronat Małżonki Prezydenta RP Agaty Kornhauser-Dudy.
Partner wydarzenia: Fundacja PZU.

Błogosławieństwa i poparcie od 9 biskupów w tym Abp Henryka Hosera i Kard. Kazimierza Nycza.

 

Patroni Medialni: Radio Warszawa, Radio Victoria, Radio Niepokalanów, Radio Jasna Góra, Radio Zamość, Radio Emaus,
Radio RDN Małopolska, Radio Rdn Nowy Sącz, Lista z Mocą, Lista Złota 10 Radia Warszawa, Lista Muzyczne Dary, Kmdm.pl, Chrześcijańskie Granie, Koncerty.chrzescijanskiegranie.pl

Organizatorzy: Fundacja „Chrześcijańskie Granie”, Dobre Miejsce

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *