Płyta na jesień 2017 – NIEBO

NIEBO – PŁYTA NA JESIEŃ 2017

PŁYTA NA JESIEŃ 2017 – RECENZJA:

Artysta grający koncert na stadionie dla pięćdziesięciu tysięcy fanów może czuć się wyjątkowo. Fani czują się szczęśliwi, że oglądają i słuchają swojego idola. Życie pisze różne scenariusze, z muzyką w tle. Wyobraź sobie, drogi czytelniku, że w twoim najważniejszym momencie, w życiu będzie towarzyszyć muzyka zupełnie inna niż na tym stadionie, jednak tak samo ważna lub jeszcze ważniejsza!

…Mały pokój w hospicjum, sterty pigułek uśmierzających ból, chodzenie na palcach, żeby przypadkiem nie zakłócić spokoju. Przyspieszony nierównomierny oddech, płomień świecy lekko poruszający się, w zapadającym zmroku, przeczucie, że musimy tam po prostu wnieść choć trochę światła. Śpiewamy pieśń, którą podpowiada serce. Oddaję Ci życie swe, Ty Panie wiesz jakie jest… fragment utworu, o tytule Historia ,,Pogoda ducha i śmierć”.

Utwór znalazł się na płycie o tytule NIEBO zespołu Eo Nomine, a właściwie dzieła jakim jest. Tworzy go rodzina Marka, Doroty, Adrianny, Kamili i Aleksandra Choszczyk. Na odwrocie płyty przeczytamy, że ich powołaniem jest: posługa modlitewno-muzyczna w hospicjach, więzieniach, szpitalach, domach spokojnej starości, domach samotnej matki; wszędzie tam, gdzie jest potrzebna miłość i obecność sercem do serca.

Eo Nomine łac. Pod tym imieniem, niesie przesłanie trzech filarów życia katolickiego. 1- Zawierzenie i oddanie życia Niepokalanej Maryi Pannie. Przykład ten dał Św. Maksymilian Maria Kolbe. 2- Modlitwa, jałmużna, uzyskiwanie odpustów dla Świętych Dusz Czyśćcowych. Za przykładem Św. Ojca Pio.3 – Pomoc drugiemu człowiekowi, który nie może się odwdzięczyć. Według myśli Św. Alojzego Orione.

Rafał Węglewski – Gazeta Polska VOD

Informacje o płycie NIEBO i zespole można znaleźć na WWW

NIEBO – PŁYTA NA JESIEŃ 2017:

 

 

JUŻ 26 LISTOPADA W ARENA URSYNÓW ODBĘDZIE SIĘ 7.EDYCJA FESTIWALU CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE.

FESTIWAL CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE 2017 – PROGRAM:

*EUCHARYSTIA
*DEBIUTY – MŁODE ZESPOŁY OSTATNICH LAT – MUODE KOTY, PLAY&PRAY, TOMASZ JASIŃSKI MUSIC.
*KONKURS PREMIERY – ARKADIO, STRONAB I BEU. PUBLICZNOŚĆ POPRZEZ GŁOSOWANIE SMS WYBIERZE PREMIERĘ ROKU 2017
*UWIELBIENIE Z GOSPEL RAIN
*STREFA DZIECKA, POWOŁANIOWA I DLA SINGLI

WIĘCEJ: HTTPS://WWW.FACEBOOK.COM/EVENTS/441008996271543/
INFORMACJE O BILETACH I WYDARZENIU: HTTP://WWW.FESTIWAL.CHRZESCIJANSKIEGRANIE.PL/

 

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *