Ogień dla nas i całego świata 3 w Radio Profeto!

 

W sobotę 21 stycznia 2017 roku zapraszamy na trzecie Rekolekcje z cyklu „Ogień dla nas i całego świata”. Tym razem gośćmi będą bracia Marek i John z Taizé.Transmisja wydarzenia odbędzie się w Radiu Profeto od 16:30. Wydarzenie odbywa się trzeci raz w krakowskich Łagiewnikach.

 

Nowy cykl spotkań w Łagiewnikach nazwaliśmy „Ogień dla nas i całego świata”, ponieważ poświęcamy go siedmiu darom Ducha Świętego. Podobnie jak podczas Światowych Dni Młodzieży, do wygłoszenia konferencji zaprosiliśmy Gości specjalnych z Polski i ze świata – znanych biskupów, kardynałów, liderów chrześcijańskich wspólnot. Na każdym z siedmiu spotkań poznacie też wybrane polskie wspólnoty czy ruchy, które zostały przez nas poproszone o świadectwo i krótką prezentację charyzmatu. – piszą organizatorzy.

 

Tym razem gośćmi będą bracia Marek i John z Taizé.

Comiesięczny program rekolekcji:

16.30 – modlitwa – wywiad z zaproszonym Gościem o darach Ducha Świętego – świadectwo lidera wspólnoty
18.00 – Eucharystia z Bp. Grzegorzem Rysiem.
19.30 – konferencja Gościa specjalnego, a po niej czuwanie modlitewne z braćmi z Taize.

Więcej: radioprofeto.pl

 

Terminy kolejnych rekolekcji:

21 stycznia
11 lutego
11 marca
8 kwietnia
13 maja

Za: Profeto


Zmieniaj z nami muzykę chrześcijańską w Polsce!!!
Wspieraj FUNDACJĘ „CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE”:

Nr konta: 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909 (tytułem: darowizna na cele statutowe)
WSPIERAJ WWW.KONCERTDEBIUTY.PL

Fundacja „Chrześcijańskie Granie” powstała, aby promować muzykę chrześcijańską. Działamy nie od dzisiaj! Od 2011 grupa ludzi skupionych wokół Chrześcijańskiego Grania i Dobrego Miejsca w Warszawie stworzyła Festiwal Chrześcijańskie Granie i Koncert Debiuty. Na scenie przy ul. Dewajtis 3 wystąpiło kilkanaście zespołów prezentujących młodą – i nie tylko – scenę muzyki chrześcijańskiej. Wśród nich byli m.in. Magda.lena Frączek, StronaB, El Camino, Kanaan, Mocni w Wierze czy Twoje Niebo.

 

W czerwcu 2015 roku powołaliśmy fundację „Chrześcijańskie Granie”, które ma jeszcze lepiej zajmować się tworzeniem platformy dla rozwoju sceny z dobrym przesłaniem. Naszymi patronami stali się: św.Filip Neri, św. Maksymilian Kolbe i św. Jan Paweł II.Wśród głównych zadań znalazły się:
KONCERT DEBIUTY

debiuty_2014_fot-Mateusz-Stolarski

 

Koncert Debiuty im. Moniki Brzozy – jest to jedyny taki koncert na scenie muzyki chrześcijańskiej w Polsce, który odbywa się co roku na wiosnę. Podczas Festiwalu wybieramy najlepszy debiut, który pojawił się w danym roku. Aby wystąpić należy nagrać płytę bądź posiadać materiał na nią. Poza publicznością występ ocenia i przyznaje swoją nagrodę profesjonalne jury.

Jesteśmy przekonani, że Debiuty zmieniają rynek muzyki chrześcijańskiej. Wśród laureatów Koncertu Debiuty znalazły się zespoły takie jak: Love Story, StronaB, Kanaan, Mocni w Wierze, Good God, Anielsi oraz zespół Soudarion.

 

Zapraszamy na stronę koncertu Debiuty: www.koncertdebiuty.pl

ZAJRZYJ do DOCELOWA🙂
Warszawa, ul.Marszałkowska 34/50, Warszawa (5 min. od Metro Politechnika)

 

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *