Od Opola do Łodzi. Krystian Ochman w trasie koncertowej.

Krystian Ochman wystąpi podczas 59. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Artysta w 2021 otrzymał nagrodę im. Karola Musioła za utwór „Prometeusz”. Zaprezentuje go opolskiej publiczności 18 czerwca w ramach koncertu „Premiery”. Po występie w Opolu artysta będzie kontynuował trasę koncertową OCHMAN EXCLUSIVE. Już 22 czerwca zobaczymy go m.in. w Teatrze Muzycznym w Łodzi.

Każdy koncert to przejmujące, pełne wokalnego kunsztu i energii widowisko. Wokaliście towarzyszy zespół znanych i cenionych instrumentalistów. Podczas koncertu w Łodzi Krystian zaprezentuje swoje największe przeboje. Poza najbardziej znanym „River” są to choćby „Światłocienie” oraz „Wielkie Tytuły”.

W najbliższym czasie Krystiana Ochmana zobaczymy na koncertach m.in.


18.06.2022 – Opole, Amfiteatr
22.06.2022 – Łódź, Teatr Muzyczny w Łodzi
6.07.2022 – Poznań, Sala Ziemi
9.07.2022 – Kraków, ICE Centrum Kongresowe
6.09.2022 – Zabrze, Dom Muzyki i Tańca

Wnuk słynnego polskiego tenora Wiesława Ochmana. Jego wygrana w telewizyjnym show dała mu przepustkę do ogromnej popularności i pozwoliła nagrać debiutancki album pt. „OCHMAN”, który w listopadzie 2021 r. zadebiutował na 6. miejscu listy bestsellerów muzycznych. Ochman został okrzyknięty objawieniem muzycznym roku, a jego pierwszy autorski utwór „Światłocienie” osiągnął ponad 5,5 mln. Odsłon na YouTube i zanotował ponad 300 tys. streamów w tydzień debiutując na Top200 Spotify. Singiel osiągnął status złotej płyty.Krystian urodził się i wychował w USA. Przełomowym momentem w jego artystycznym życiu było zagranie roli księcia w licealnym przedstawieniu. Gdy słynny dziadek wysłuchał jego występu, zasugerował podjęcie studiów na Akademii Muzycznej w Katowicach. Obok zdolności wokalnych, Krystian jest również instrumentalistą. Gra na fortepianie i trąbce oraz aktywnie uczestniczy w tworzeniu własnego repertuaru.


SZUKAJ DOBREJ MUZYKI NA WWW.CHRZESCIJANSKIEGRANIE.PL

REKLAMA —

Dobre inicjatywy popiera fotelik.info – sklep i serwis z fotelikami! Zadbaj o bezpieczeństwo swojego dziecka – dobierz bezpieczny fotelik. Zapisz się już dzisiaj na www.fotelik.info

LEDNICA 2022 – PROGRAM I TRANSMISJA

https://www.chrzescijanskiegranie.pl/aktualnosci/koncerty/lednica-2022-program-i-transmisja-4-czerwca-2022/

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *