Muode Koty zostały Debiutem 2016!

Koncert Debiuty 2016

MUODE KOTY zgarneły wszystko – zostały wybrane Debiutem 2016! 24 kwietnia na warszawskich Bielanach w Katolickim Centrum Dobre Miejsce pokazały swój talent młode, debiutanckie zespoły. Tym razem były to Dobre Ludzie, Muode Koty i Krzagolec Gang. Koncert Debiuty im. Moniki Brzozy to jedno z najważniejszych wydarzeń młodej muzyki chrześcijańskiej w Polsce.

 

Debiutem Roku 2016 został wybrany hip-hopowy skład MUODE KOTY. Zarówno jury, jak i publiczność podobnie oceniły 30 minutowy występ tej ekipy z południa Polski. Tomasz HIOB Karenko zebrał wokół siebie „muode koty” – utalentowanych młodych raperów: Michała PAX Bukowskiego, Fabiana FALAMIRA Kurala, Dominika KNOPKA Knopa, Jakuba ERDOIGREKBEIA Rosa oraz Łukasza DJ ANEMA Gąszcza.

„Zdobycie tytułu Debiutu 2016 to dla nas ogromna szansa na „wybicie” się i rozpoczęcie wspaniałej przygody na większą skalę, jaką jest głoszenie Dobrej Nowiny przez muzykę! Niesamowite doświadczenie! Pierwszy raz Muode Koty stają na dużej scenie, w pełnym składzie, na ogromnej chrześcijańskiej imprezie, a w efekcie ich połowa publiczności pod sceną uwielbia Boga. I jednocześnie świetnie się bawi! Wow!”mówi Michał PAX Bukowski.

W zamierzeniu twórców, ma to być swoista „trampolina” pomagająca młodym twórcom na wybicie się ku profesjonalnym graniu. Dlatego poza tytułem Debiutu Roku 2016 zwycięski zespół otrzymał m. in. 20 godz. nagraniowych w Studio Niepodległości 159, możliwość występu na trzech ważnych festiwalach czy też konsultacje w RTCK Agencja.

Zobacz szerszą relację z Koncertu Debiuty 2016 TUTAJ >>>

„Uważamy, że samo to, że spotkaliśmy się tutaj dzisiaj i wspólnie spędziliśmy czas już jest dobrem. A jeśli zobaczymy, jak duży potencjał jest w zespołach, które wystąpiły – to mamy dużo nadziei, że dobra muzyka dotrze do jak największej liczby uszu.” – mówią organizatorzy.

Transmisję internetową koncertu można było śledzić poprzez Telewizja „Dobre Media” na stronie www.dobremedia.orgNagranie można już oglądać:

Patroni Medialni: KMDM.pl ,koncerTY.chrzescijanskiegranie.pl, Radio Warszawa, Miłujcie Się, Bosko.pl, Lista z Mocą, Rdn Małopolska, Rdn Nowy Sącz, GospelBox, Profeto, Radio Rodzina, Radio Nadzieja, Głos Katolicki, Łomżyńskie24.pl, Muzyczne Dary,opoka tv,radio victoria,Droga, Stowarzyszenie Wydawców Katolickich, Niecodziennik, Fundacja Być Bardziej, Tv Dobre Media, Tygodnik Idziemy, Do Rzeczy

Partnerzy: Fundacja Otwarte Serce,Inicjatywa Praska, Bądź jak Jezus, Festiwal w Gniewie, Skrzydlaty Sandał, Stowarzyszenie Na Fali, Oratorium św. Jana Bosko w Warszawie

sponsorzy: Wiara w Biznesie, Euro RTV Agd, Wielka Wola,
drabinka.pl, RTCK.PL, Kondrat-Media,Studio 159 Niepodległości, Akademiadachow.pl

Patronat modlitewny: Plutony Różańcowe

Patronat honorowy: Abp. Henryk Hoser – biskup warszawsko – praski.
Organizatorzy: Fundacja “Chrześcijańskie Granie”, Dobre Miejsce, chrzescijanskiegranie.pl

 

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *