Miłość i Miłosierdzie podbija USA

Film „Miłość i Miłosierdzie” w dniu premiery w Stanach Zjednoczonych 28 października zarobił ponad 1,5 miliona dolarów. Ulokował się na 2 miejscu Box office w Stanach Zjednoczonych.

„Prawie 800 kin w USA zagrało Miłość i Miłosierdzie!!!! Liczba kin może wzrosnąć, bo film już teraz cieszy się ogromnym zainteresowaniem widzów. Tak szeroka dystrybucja w USA, to nie tylko sukces filmu, ale też polskiej kinematografii, ale przede wszystkim jest to potężna ewangelizacja!!! A najlepsze jest to, że to dopiero początek, bo po USA film będzie szeroko dystrybuowany w kolejnych krajach!”- informuje Michał Kondrat, reżyser filmu.

„Miesiąc temu skończyliśmy angielską wersję filmu Miłość i Miłosierdzie ( eng. Love and Mercy: Faustina), gdzie aktorzy grali po angielsku. Ta wersja Jest trochę krótsza 90’ i nieco inaczej zmontowana. Większość osób z warstwy dokumentalnej i narrator również opowiadają w języku angielskim.”- zauważa Kondrat.

Za: kolbe.org.pl

Fundacja Chrześcijańskie Granie; Nr konta: 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909 (tytułem: darowizna na cele statutowe) – wejdź i zobacz: www.chrzescijanskiegranie.pl

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *