„Marys Land. Ziemia Maryi” na DVD

marysland_home

 

W styczniu na DVD pojawi się film„Marys Land. Ziemia Maryi”. W Polsce, film w kinach obejrzało ponad 130000 osób, a na całym świecie kilka milionów – podaje serwis www.chrzescijanskiegranie.pl

 

Mary’s Land. Ziemia Mary to poruszający film, dotykający najgłębszych tajemnic życia każdego z nas. Pozwala prawdziwie zachwycić się cudem stworzenia człowieka oraz napełnić nadzieją na przemianę życia i uzdrowienie najgłębszych ran, również tych zadanych poprzez aborcję. To wszystko zaś w lekkiej konwencji szpiegowskich poszukiwań „adwokata diabła”, na które własną odpowiedź każdy z nas musi znaleźć sam. Film oparty jest na faktach.Film w Polsce obejrzało 130 000 widzów w kinach.

 

„Mary’s Land. Ziemia Maryi” to długometrażowy film łączący elementy faktu i fikcji. Został stworzony, by nieść przesłanie Maryi. Ekranizacja opowiadająca o ludziach, którzy twierdzą, że doświadczyli bezpośredniego kontaktu z Maryją. Film ma być inspiracją i początkiem modlitwy maryjnej dla tych, którzy już odmawiają różaniec, i dla tych, którzy nigdy tego nie robili. Po obejrzeniu „Mary’s  Land” nie da się przejść obojętnie obok Maryi i Jej modlitwy.

 

Za: chrzescijanskiegranie.pl

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *