„Liczenie dobrych dźwięków” – GN o Festiwalu Chrześcijańskie Granie

goscniedzielnylogo

 

Muzyka chrześcijańska w Polsce – jak szerokie to zjawisko? Na jakim jest poziomie? Jakie są problemy artystów tego nurtu? – pyta Szymon Babuchowski w nowym Gościu Niedzielnym. W tekście „Liczenie dobrych dźwięków” czytamy o V Festiwalu Chrześcijańskie Granie. Artykuł można przeczytać w 47 numerze tygodnika.

 

Na te i inne pytania będą próbowali odpowiedzieć goście Salonu Festiwalowego, który odbędzie się 28 listopada w warszawskim Dobrym Miejscu w ramach 5. Festiwalu Chrześcijańskie Granie. Nim usłyszymy najlepsze premiery i debiut roku, spotkają się ze sobą artyści, menedżerowie i ludzie mediów, którym bliska jest muzyka tworzona na chwałę Boga. – pisze Babuchowski.

 

W tekście „Liczenie dźwięki” Michał Guzek opowiada o tym, co może pomóc w rozwoju muzyki chrześcijańskiej w Polsce. Wśród największych wyzwań wymienia  promocję salek muzycznych i debiutantów, stworzenie wytwórni oraz dobrych teledysków.

 

Dziś to właśnie teledysk jest jedną z najciekawszych i najbardziej skutecznych form promocji – podkreśla Michał Guzek.

Tym wszystkim zagadnieniom służy Festiwal Chrześcijańskie Granie, który już 27 i 28 listopada odbędzie się w Dobrym Miejscu. Informacje o wydarzeniu są dostępne na www.festival.chrzescijanskiegranie.pl

Za: GN

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *