„Langusta na Palmie” o. Szustaka z nowym kanałem. PAŚNIK wystartuje 17 września

 

Ojciec Adam Szustak znany duszpasterz i kaznodzieja zapowiada nowy kanał na youtubie prowadzony przez 5 dominikanów na początek. Wśród nich znajdą się: o. Wojciech Jędrzejowski, o. Tomasz Nowak, o.Tomasz Zaworski, o. Jacek Szymczak i oczywiście sam o. Szustak. Kanał będzie nazywał się PAŚNIK i wystartuje już 17 września.

 

„Będzie nas pięciu i będziemy chcieli Was zalać w sposób absolutny Słowem Bożym” – mówi o. Adam w filmiku na youtubie z 3 września 2017 roku.

 

Ten kanał będzie kaznodziejskim, biblijnym. Codziennie znajdą się na nim komentarze do Słowa Bożego. – zapowiada znany rekolekcjonista.

 

 

 

Ojciec Adam Szustak chce przejąć Youtuba. Polega to na tym, żeby zalać youtube Słowem Bożym. Dominikanin poza stworzeniem nowego kanały zapowiada zmiany w ramówce na kanale Langusta na Palmie.

 

Czytaj o nowym kanale ( PAŚNIK ) na niezalezna.pl

 

PAŚNIK to nie jedyny pomysł o.Adama Szustaka:

„Chcielibyśmy bardzo ruszyć w Polskę z wielkimi spotkaniami kaznodziejsko-wielbieniowymi. Wyobraźcie sobie wielotysięczną salę, gdzie razem będziemy mogli słuchać Słowa głoszonego z mocą i będziemy wielbić” – czytamy na www.dominikanie.pl.

 

El Camino Trio przygotowuje trasę koncertową. Zaproś zespół do swojej parafii.

 

 

Tej jesieni zespół El Camino rusza w trasę koncertową. Trio złożone z wokalistki Małgorzaty Paśnickiej, pianisty Włodzimierza Tyla oraz trębacza lidera zespołu Mariusza Kozickiego wykona najbardziej znane utwory z ostatnich dwóch płyt. Nie zabraknie przebojów „do przyjaciela w bieli” czy „Zanim”, który zdobył I miejsce na Liście Złota 10 Radia Warszawa. Pojawią się również nowe utwory. Zaproś już dzisiaj zespół do swojej miejscowości, parafii czy klubu.

 

JEŚLI CHCESZ ZORGANIZOWAĆ KONCERT EL CAMINO TRIO, TO SKONTAKTUJ SIĘ MAILOWO GUZEK.M@GMAIL.COM LUB TELEFONICZNIE: 513 844 481. ZESPÓŁ MOŻE PRZYJECHAĆ ZE SWOIM NAGŁOŚNIENIEM. ZAPROŚ ZESPÓŁ DO SWOJEGO MIASTA, MIEJSCOWOŚCI, PARAFII.

 

 

POLECAMY: FESTIWAL CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE 2017

26 listopada na Arena Ursynów zagrają: GOSPEL RAIN, ARKADIO, STRONAB, BEU, MUODE KOTY, TOMASZ JASIŃSKI MUSI oraz PLAY & PRAY. Wspieraj wydarzenie poprzez wpłaty: Fundacja Chrześcijańskie Granie; Nr konta: 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909 (tytułem: darowizna na cele statutowe). Wspieraj rozwój muzyki chrześcijańskiej w Polsce już dzisiaj. Dołącz do nas.
Więcej informacji znajdziesz na stronie: www.festiwal.chrzescijanskiegranie.pl

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *