Kuba Kornacki na Dzień Kobiet 2018

 

KUBA KORNACKI NA DZIEŃ KOBIET 2018

„Na Dzień Kobiet polecam Państwu szczególną piosenkę – dla szczególnej kobiety, z dedykacją dla wszystkich mam. Ta piosenka utwierdziła mnie w przekonaniu, że warto tworzyć sztukę, która czerpie z PRAWDY pełnymi garściami. W jednej szczególnej chwili – zrozumiałem, jak wiele Mama mi dała, a ja… jak niewiele jej podarowałem w zamian.” – o utworze „Bossa nova dla Mamy” mówi Kuba Kornacki. Piosenka znajdzie się na najnowszym krążku TRZY SNY. Album pojawi się w sprzedaży w drugiej połowie marca.

Poza Kubą Kornackim na albumie „Trzy Sny” usłyszymy członków zespołu Kanaan: Macieja Afanasjewa, Cezarego Paciorka, Grzegorza Nadolnego oraz Paulinę Grochowska, Oksanę Terefenko i Mateusza Otczyk. Wydawnictwo obejmujące książkę z bogatą szatą graficzną, okraszoną zdjęciami z dotychczasowych koncertów i wybranymi grafikami z filmów stworzonych do 13 piosenek. Wewnątrz okładki znajduje się płyta CD z piosenkami oraz płyta DVD z pełnym zapisem koncertu z publicznością.

KUBA KORNACKI NA DZIEŃ KOBIET 2018

 

 

Pierwsze recenzje płyty TRZY SNY:

Czemu w „poezji śpiewanej” tak mało wiary, a w „muzyce chrześcijańskiej” tak mało poezji? Nie wiem, ale na szczęście (i na przekór takiej diagnozie), w twórczości Kuby Kornackiego znajdziemy i jedno i drugie (tego „pióra” trochę mu zazdroszczę). I trzecie – duużo muzyki w muzyce. Z dala od zgiełku, zamknąć oczy i wyśnić „Trzy Sny” – polecam.

Piotr Nazaruk, Trzecia Godzina Dnia

Nigdy nie uwierzyłbym, że będę prowadził koncert, w którym artyści tyle mówią o Bogu.

Ale też nie uwierzyłbym, że można o Nim mówić w taki sposób. Cieszę się, że tu jestem.

Dariusz Bugalski, Radiowa Trójka

 

Kuba Kornacki – absolwent krakowskiej PWST, trener i coach.Pisze książki dla dzieci („Ucho w opałach”) i dla dorosłych („Ogrody Bożych cudów”), scenariusze teatralne i filmowe, piosenki i tłumaczenia piosenek. Od kilku lat jest też liderem grupy Kanaan, gdzie współpracuje z niesamowitymi muzykami, tworząc różnorodne projekty muzyczne. Jego pierwsza płyta autorska, „Tato”, wydana pod szyldem Kanaanu, zdobyła na festiwalu Debiuty 2013 w Warszawie wszystkie możliwe nagrody.

 

 

Dzień Kobiet 2018: koncert Agnieszki Musiał w Warszawie (8 marca 2018)

 

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *