Koncert Premiery 2017

Już 26 listopada w Warszawie podczas 7. Festiwalu Chrześcijańskie Granie odbędzie się Koncert Premiery 2017.  W finale zobaczymy trzy zespoły: Arkadio, Beu oraz StronęB. Laureatów ze zgłoszonych utworów wytypowali przedstawiciele trzech list przebojów: Muzycznych DarówListy z Mocą oraz Złotej 10 Radia Warszawa

Publiczność zgromadzona w Arena Ursynów wybierze najciekawszy utwór w ramach konkursu Premiery 2017. Głosowanie już 26 listopada!

 

7. Festiwal Chrześcijańskie Granie odbędzie się 26 listopada 2017 na Arenie Ursynów w Warszawie. Gwiazdą festiwalu będzie zespół Gospel Rain, który w ubiegłym roku obchodził 25 rocznicę powstania. Pop-gospelowy skład występował z najlepszymi muzykami sceny polskiej m.in. Golec uOrkiestra, Mieczysławem Szcześniakiem, Andrzejem Lampertem, Piotrem Cugowskim, Moniką Kuszyńską, Olgą Szomańską, Patrycją Golą, Beatą Bednarz, Mateuszem Pospieszalskim. Nie zabraknie najciekawszych zespołów ostatniego lat: Muodych Kotów, Play&Pray (Debiut 2017) czy Tomasza Jasińskiego Music.

 

Bilety i informacje o festiwalu znajdują się na www.festiwal.chrzescijanskiegranie.pl

 

Wspieraj swoją dziesięcina / dobrowolną ofiarą Festiwal Chrześcijańskie Granie 2017: 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909 (darowizna na cele statutowe. festiwal). Zostań wolontariuszem festiwalu. Napisz: fundacja@chrzescijanskiegranie.pl

 

KONCERT PREMIERY 2017:

Arkadio – dajemy światło

 

Arkadio – to raper, freestylowiec, mówca. Ambasador Światowych Dni Młodzieży w Krakowie. Jest autorem sześciu płyt, audiobooka i książki. Studiował dziennikarstwo oraz etykę i coaching na kierunku filozoficznym. Jego pasją jest żywe słowo i praca z nim na wielu płaszczyznach. Od 6 lat regularnie występuje w Polsce i wśród zagranicznej Polonii z koncertami oraz spotkaniami dla młodzieży, czy rekolekcjami zachęcającymi do pozytywnych zmian w życiu. Szczęśliwy mąż i tata. Życie w zgodzie ze swoją pasją i talentami rozpoczął po zdecydowanej przemianie w wieku 17 lat. Dzięki temu jego przekaz jest autentyczny i wynika z głębi serca. Na drodze swojej kariery współpracował mi. z Stanisławem Sojką, Darkiem Malejonkiem, Damianem SyjonFam, czy Wigorem (MOR W.A.) Nieustannie rozwija się jako muzyk i mówca. Robi to, co kocha.

 

Beu – Dawid

 

BeU – W pierwszą niedzielę adwentu, 27 listopada 2016  roku, nakładem wydawnictwa StopThePop – artist promotion group ukazała się debiutancka płyta „Ja jestem” zespołu BeU. Data nie jest przypadkowa, czas oczekiwania na przyjście Jezusa nie oznacza, że Boga z Nami nie ma! Jest, tu i teraz.„Niebanalnie dzieje się też w muzyce, w którą elementy soulu czy funku wplecione zostały w sposób nieoczywisty, nierzadko intrygujący” – pisze Szymon Babuchowski w recenzji dla Gościa Niedzielnego.

StronaB – Nieśpiesznie

 

StronaB to istniejąca od 2008 roku kapela, która w 2012 roku zdobyła tytuł Debiutu Roku (www.koncertdebiuty.pl) oraz wydała swoją debiutancką płytę „Dwa jabłka na czereśni”. Zresztą bardzo dobrze przyjętą. Porównywani do Luxtorpedy, Skunk Anansie i Coldplay. Zespół mówi o sobie, że po ludzku nie powinien istnieć, ale dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych. Pochodzą z małej miejscowości Jeziorzany na Lubelszczyźnie, gdzie – jak to bywa w wielu podobnych miejscowościach – trudno o dobry start dla młodych.

 

 

Wspieraj swoją dziesieciną / dobrowolną ofiarą Festiwal Chrześcijańskie Granie 2017: 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909 (darowizna na cele statutowe. festiwal).

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *