Ruszyła kampania społeczna: Strategia Odbudowy Rodziny (youtube)

 

Kondycja polskich rodzin jest zła. Czas podjąć wspólne działania na rzecz rodziny! Kampania na rzecz polskich rodzin. Podpiszcie petycje na stronie sor.mamaitata.org.pl  

 

Rozpoczęła się kampania na rzecz Odbudowy Rodziny. „Wysoka skala rozwodów, niska dzietność, ujemny bilans małżeństw wzbudzają niepokój odnośnie przyszłości naszego społeczeństwa.” – piszą organizatorzy.

Na stronie www.sor.mamaitata.org.pl dostępny jest raport, który podsumowuje najważniejsze wnioski dotyczące rozwodów i konkluduje najistotniejsze elementy strategii. Można go bezpłatnie ściągnąć klikając w link: www.sor.mamaitata.org.pl

 

„Zachęcamy Państwa do zaangażowania się w tę kampanię. Na stronie www.sor.mamaitata.org.pl dostępna jest petycja skierowana do kluczowych osób w Polsce. Zachęcamy w niej wszystkie siły polityczne do wprowadzenia rozwiązań rodzino-centrycznych („Family Mainstreaming”). Uzyskanie znaczącej liczby podpisów pozwoli nam podjąć dalsze kroki na rzecz Odbudowy Rodzin. Prosimy o jej podpisanie i namówienie do tego znajomych.” – informuje Fundacja Mamy i Taty.

 

Spoty i plakaty promujące kampanie będą widoczne w TVP, prasie, internecie, radio, na terenie lotnisk oraz w Lux Med i Medicover.

 

 

ZMIENIAJ Z NAMI MUZYKĘ CHRZEŚCIJAŃSKĄ W POLSCE!!!

 

MODLITWA, POST I …. DZIESIĘCINA. WSPIERAJ NAS…WSPIERAJ FUNDACJĘ „CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE„: NR KONTA: 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909 (TYTUŁEM: DAROWIZNA NA CELE STATUTOWE)

FUNDACJA CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE – POWSTAŁA W 2015 ROKU. JEJ PATRONEM JEST ŚW. FILIP NERI – POMYSŁODAWCA I TWÓRCA ORATORIUM. FUNDACJA ZAJMUJE SIĘ KOMPLEKSOWĄ PROMOCJĄ MUZYKI CHRZEŚCIJAŃSKIEJ W POLSCE POPRZEZ WSPARCIE AMATORÓW, DEBIUTANTÓW I PROMOCJE ZAWODOWEJ SCENY. OD 2015 ORGANIZUJE FESTIWAL CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE (W TYM ROKU 26 LISTOPADA ODBĘDZIE SIĘ 7 EDYCJA) I KONCERT DEBIUTY IM. MONIKI BRZOZY. WSPÓŁPRACUJE Z INNYMI FESTIWALAMI, WYDAWCAMI CZY INSTYTUCJAMI TAKIMI JAK: KCK DOBRE MIEJSCE, RADIO WARSZAWARDN MAŁOPOLSKA CZY ORATORIUM ŚW. JANA BOSKO.

 

 

El Camino Trio przygotowuje trasę koncertową. Zaproś zespół do swojej parafii.

 

Tej jesieni zespół El Camino rusza w trasę koncertową. Trio złożone z wokalistki Małgorzaty Paśnickiej, pianisty Włodzimierza Tyla oraz trębacza lidera zespołu Mariusza Kozickiego wykona najbardziej znane utwory z ostatnich dwóch płyt. Nie zabraknie przebojów „do przyjaciela w bieli” czy „Zanim”, który zdobył I miejsce na Liście Złota 10 Radia Warszawa. Pojawią się również nowe utwory. Zaproś już dzisiaj zespół do swojej miejscowości, parafii czy klubu.

JEŚLI CHCESZ ZORGANIZOWAĆ KONCERT EL CAMINO TRIO, TO SKONTAKTUJ SIĘ MAILOWO GUZEK.M@GMAIL.COM LUB TELEFONICZNIE: 513 844 481. ZESPÓŁ MOŻE PRZYJECHAĆ ZE SWOIM NAGŁOŚNIENIEM. ZAPROŚ ZESPÓŁ DO SWOJEGO MIASTA, MIEJSCOWOŚCI, PARAFII.

 

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *