Aleteia.pl: Jezus nie hejtował

Jezus nie hejtował – kampania społeczna

 

„Chcemy uświadamiać, że nie trzeba rezygnować z własnych przekonań, by budować przyjazny i uczciwy dialog. Wystarczy tylko nie zapominać drugiego z najważniejszych przykazań: „Będziesz miłował bliźniego swego jak siebie samego”. W mediach społecznościowych rozpoczęła się kampania „Jezus nie hejtował”. Za akcję odpowiedzialny jest portal Aleteia.pl. Towarzyszy ona tegorocznemu „Dziedzińcowi Dialogu”.

 

Tak, owszem. Jezus wyrzucił kupców ze świątyni. Tak, mówił „plemię żmijowe”, „groby pobielane”, „obłudnicy”. Nad tym wszystkim spokojnie się zastanowimy. Czym braterskie upomnienie różni się od hejtu albo też na czym polega konstruktywna krytyka? Porozmawiajmy na ten temat! – zachęcają do akcji organizatorzy.

 

Międzynarodowy portal Aleteia, będący światowym liderem wśród portali chrześcijańskich, zadebiutował rok temu na polskim rynku medialnym. Proponuje chrześcijańską wizję rzeczywistości – zarówno świeckiej, jak i religijnej, wolną od wszelkich wpływów ideologicznych. Obok materiałów z dziedziny duchowości, czytelnicy znajdą na Aletei.pl także treści związane ze stylem życia. Portal w październiku został nominowany do nagrody Totus.

 

 

 

JUŻ 26 LISTOPADA W ARENA URSYNÓW ODBĘDZIE SIĘ 7.EDYCJA FESTIWALU CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE.

FESTIWAL CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE 2017 – PROGRAM:

 

*EUCHARYSTIA
*DEBIUTY – MŁODE ZESPOŁY OSTATNICH LAT – MUODE KOTY, PLAY&PRAY, TOMASZ JASIŃSKI MUSIC.
*KONKURS PREMIERY – ARKADIO, STRONAB I BEU. PUBLICZNOŚĆ POPRZEZ GŁOSOWANIE SMS WYBIERZE PREMIERĘ ROKU 2017
*UWIELBIENIE Z GOSPEL RAIN
*STREFA DZIECKA, POWOŁANIOWA I DLA SINGLI

 

 

 

WIĘCEJ: HTTPS://WWW.FACEBOOK.COM/EVENTS/441008996271543/
INFORMACJE O BILETACH I WYDARZENIU: HTTP://WWW.FESTIWAL.CHRZESCIJANSKIEGRANIE.PL/

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *