Internetowe Rekolekcje Wielkopostne 2017 – Miłość na 7

 

Internetowe Rekolekcje Wielkopostne dla Wszystkich. 1 marca – 9 kwietnia 2017: Podróż Miłości w 40 dni. Miłość na Siódemkę! Siedem smaków miłości.

 

Droga 40 dni od Środy Popielcowej do Niedzieli Palmowej to wielkopostny dar dla Współmałżonka lub innej bliskiej Ci osoby, wyrażony moją pracą nad sobą, aby wypracować w sobie zmianę. Polega ona na tym, aby przeniknąć miłością styl relacji do kogoś kogo kochasz. Pomoże nam w tym 7 cech miłości, które będziemy analizować przez kolejne dni.

 

Trzy razy w tygodniu (poniedziałki, środy i piątki) krótkie video słowo + krótki tekst do refleksji na każdy dzień wysłany na maila + coniedzielna wielkopostna Eucharystia w intencjach Uczestników + codzienny sms z błogosławieństwem kapłańskim na trud podjętej drogi.

 

Podróż Miłości w 40 dni to codzienna okazja do wzrostu. Proponuję Ci drogę na której możesz skorzystać z kilku rzeczy:

– Coniedzielna Eucharystia w Waszej intencji odprawiona w Zakroczymiu w Centrum Duchowości „Honoratianum” począwszy od I Niedzieli Wielkiego Postu ( 5 marca 2017) do Niedzieli Palmowej włącznie (9 kwietnia 2017).
– „Miłość na Siódemkę”. Trzy razy w tygodniu (poniedziałki, środy i piątki) obejrzenie krótkiego video-rozważania. Link do rozważania video na kanale YouTube „Piotr Zajączkowski” zostanie przesłany na Twojego emaila.
– „Miłość stylem życia w małżeństwie”. Lektura trzy razy w tygodniu i zadania do wykonania w pracy nad sobą, aby moja miłość mogła się wyrazić w konkrecie. Tekst w wersji PDF i Word przesłany na adres e-mailowy. LUB
– „Miej odwagę kochać”. Codzienna lektura i zadania do wykonania w pracy nad sobą i relacją do współmałżonka. Na podstawie książki „Miej odwagę kochać” i filmu „Próba ogniowa”. Książka w wersji PDF i Word przesłana na adres e-mailowy.
– Codzienne błogosławieństwo kapłańskie przez SMS-a dla umocnienia w Podróży Miłości.

 

 

Jeśli wybierzesz „Miłość na Siódemkę” – Internetowe Rekolekcje Wielkopostne , to zwróć uwagę na trzy istotne elementy:

Obejrzenie video-rozważania
Wykonanie zaproponowanego w video-rozważaniu zadania
lektura tekstu „Miłość stylem życia w małżeństwie”

Jeśli wybierzesz: „Miej odwagę kochać”, to każdy dzień podróży zawiera trzy istotne elementy:

Omówienie jednego aspektu miłości
Akt Odwagi jako zadanie wykonane wobec Współmałżonka
Miejsce na notatkę odnośnie reakcji Twojego Współmałżonka

Miłość możliwa jest gdy opierasz ją na Bogu. Dlatego proponujemy według Tradycji Kościoła:

– Modlitwę – coniedzielna Msza św. zostanie odprawiona w intencji Wszystkich Uczestników. Nigdy nie jesteś sam! Jeśli zechcesz możesz otrzymywać każdego dnia smsa z błogosławieństwem kapłańskim i modlitwą wspierającą Twój trud podróżowania przez 40 dni.
– Jałmużna Wielkopostna w dowolnej wartości przelana na konto bankowe naszego Centrum Duchowości „Honoratianum”, aby otrzymać na e-maila link z nagraniem video-rozważania i/lub otrzymać przewodnik w podróży, czyli książkę z omówieniem elementów miłości oraz Aktami Odwagi i miejscem na zrobienie osobistych notatek.
– Post – codzienna realizacja zadań wynikających z video-rozważania i/lub z tekstu „Miłość stylem życia w związku” lub z książki „Miej odwagę kochać”

Aby przystąpić do podróży należy:

– Na stronie www.weekendmalzenski.pl zapisać się przez wypełnienie formularza dla pojedynczego uczestnika a w formularzu podajć w których elementach Podróży Miłości chcesz uczestniczyć (coniedzielna Msza św. w Waszej intencji; „Miłość na Siódemkę”; „Miej odwagę kochać”; codzienne błogosławieństwo kapłańskie przez SMSa)
– Odebrać maila z potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia i numerem konta na które należy przelać Jałmużnę Wielkopostną

Za: fb

 

Zmieniaj z nami muzykę chrześcijańską w Polsce!!!
Wspieraj FUNDACJĘ „CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE”:

Nr konta: 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909 (tytułem: darowizna na cele statutowe)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *