Gwiazda wPolsce.pl : Agnieszka Ponikiewska rozmawiała z Kubą Kornackim

 

 

Życie jak przygoda? Co to dla niego oznacza? Dlaczego zrezygnował z aktorstwa i poświęcił się muzyce? Gościem kolejnego odcinka Gwiazda „wPolsce.pl” był Kuba Kornacki, aktor, wokalista i lider zespołu Kanaan.

 

W warszawskich Hybrydach dwa tygodnie temu odbyła się wspaniała premiera płyty Kuby Kornackiego i Kanaan – TRZY SNY. To niesamowity album, który już dzisiaj możecie kupić na www.chrzescijanskiegranie.pl i www.edycja.pl

 

Pierwsze recenzje:

“Czemu w „poezji śpiewanej” tak mało wiary, a w „muzyce chrześcijańskiej” tak mało poezji? Nie wiem, ale na szczęście (i na przekór takiej diagnozie), w twórczości Kuby Kornackiego znajdziemy i jedno i drugie (tego „pióra” trochę mu zazdroszczę). I trzecie – duużo muzyki w muzyce. Z dala od zgiełku, zamknąć oczy i wyśnić „Trzy Sny” – polecam. (Piotr Nazaruk, Trzecia Godzina Dnia)

„Nigdy nie uwierzyłbym, że będę prowadził koncert, w którym artyści tyle mówią o Bogu.Ale też nie uwierzyłbym, że można o Nim mówić w taki sposób. Cieszę się, że tu jestem.”(Dariusz Bugalski, Radiowa Trójka)

 

Więcej informacji:
http://trzysny.kubakornacki.pl


Zorganizuj spotkanie, recital, koncert…

Katarzyna Leszczyńska
Manager Kanaan
tel. 602 636 405

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *