Gość Niedzielny: MISJA na DVD do kupienia już w kioskach

 

MISJA już jest do kupienia jako bezpłatny dodatek do Gościa Niedzielnego. Arcydzieło poza nagrodami przejdzie do historii przepięknie skomponowaną muzyką przez Ennio Morricone oraz rolami Roberta De Niro czy Jeremy Ironsa. Szukaj filmu w kioskach z nowym numerem Gościa Niedzielnego.

 

Misja (ang.The Mission) – film produkcji brytyjskiej w reżyserii Rolanda Joffé z roku 1986. Film opowiada autentyczną historię misji założonej i prowadzonej przez jezuitów. Kardynał Altamirano, który przybył z Europy, ma za zadanie „rozstrzygnąć”, czy misja pozostanie pod ochroną Kościoła, czy wpływy przejmą plantatorzy i łowcy niewolników. W roku 1995, w stulecie narodzin kina, obraz Joffé znalazł się na watykańskiej liście 45 filmów fabularnych, które propagują szczególne wartości religijne, moralne lub artystyczne. – czytamy o filmie Misja na wikipedia.

FILMOWE ARCYDZIEŁO ROLANDA JOFFÉ ZALICZANE DO KANONU ŚWIATOWEJ KINEMATOGRAFII. MISJA ZOSTAŁA UHONOROWANA OSCAREM ZA NAJLEPSZE ZDJĘCIA ORAZ OTRZYMAŁA SIEDEM NOMINACJI DO NAGRODY AKADEMII W TYM DLA NAJLEPSZEGO FILMU, ZA NAJLEPSZĄ REŻYSERIĘ I MUZYKĘ ORYGINALNĄ.

 

Fundacja Gościa Niedzielnego po raz kolejny prezentuje czytelnikom kino religijne. Dodatkiem tygodnika były m.in. „Pasja”, „Zmartwychwstały”, „Bóg nie umarł” czy „Faustyna”.

 

Gość Niedzielny jest najbardziej poczytnym tygodnikiem opinii. Jego sprzedaż oscyluje około 130 tysięcy egzemplarzy. Jak podaje serwis Wirtualnemedia.pl w I półroczu 2017 roku było to 126 512 egz.

Czytaj więcej na: http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/sprzedac-tygodnikow-opinii-i-polrocze-2017-kto-liderem#

 

 

„Misja” z nowym numerem Gościa Niedzielnego już dzisiaj w kioskach całej Polski!

 

Zmieniaj z nami muzykę chrześcijańską w Polsce!!!
 
Modlitwa, post i …. dziesięcina. Wspieraj nas…Wspieraj FUNDACJĘ „CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE„: Nr konta: 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909 (tytułem: darowizna na cele statutowe)

 

Fundacja Chrześcijańskie Granie – powstała w 2015 roku. Jej patronem jest św. Filip Neri – pomysłodawca i twórca Oratorium. Fundacja zajmuje się kompleksową promocją muzyki chrześcijańskiej w Polsce poprzez wsparcie amatorów, debiutantów i promocje zawodowej sceny. Od 2015 organizuje Festiwal Chrześcijańskie Granie (w tym roku 26 listopada odbędzie się 7 edycja) i Koncert Debiuty im. Moniki Brzozy. Współpracuje z innymi festiwalami, wydawcami czy instytucjami takimi jak: KCK Dobre Miejsce, Radio WarszawaRdn Małopolska czy Oratorium św. Jana Bosko.

 

Za: Wikipedia / wirtualnemedia.pl / Gość Niedzielny

 

MISJA na DVD już 27 sierpnia w Gościu Niedzielnym!

 

UZDROWIENIE FINANSÓW. JAK Z BOŻĄ POMOCĄ WYJŚĆ Z DŁUGÓW?

Jeśli chcesz uporządkować swoje finanse, albo zmagasz się z długami, których nie możesz spłacić, nie myśl, że jesteś w sytuacji bez wyjścia! Nie martw się i nie polegaj wyłącznie na swoim rozumie.

Jeżeli masz w sobie wolę realizowania marzeń, stworzenia wspaniałych rzeczy dla siebie i dla innych, Bóg dokona w twoim życiu wspaniałych dzieł. Jeśli tylko zechcesz, Bóg sprawi, że będziesz miał moc do zmiany, że twoja historia będzie zmieniała życie wielu ludzi. Urodziłeś się, by – z mocą Bożą – wykonywać wielkie dzieła.

Bez względu na to, jak zagmatwana jest teraz Twoja sytuacja ekonomiczna, Bóg pomoże Ci z niej wyjść!

W tej książce odnajdziesz nadzieję i dostaniesz bardzo konkretne narzędzia, które pomogą Ci wyjść z długów i mieć kontrolę nad Twoimi finansami. Znajdziesz w niej pomysły na to, jak zaoszczędzić i dowiesz się, jak w 10 krokach dojść do wolności finansowej.

Świadectwa do tej książki napisali ludzie, którzy doświadczyli uzdrowień finansowych, a byli w sytuacjach – po ludzku mówiąc – beznadziejnych. Przyszli do Boga z prośbą o pomoc i doznali wyprowadzenia z niewoli długów, z którymi wcześniej sobie nie radzili. Dzięki nim uwierzysz, że nie jesteś w sytuacji bez wyjścia.

 

Książkę Uzdrowienie Finansów kupisz na www.tolle.pl

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *